دانلود کتاب با isbn

کتاب الکترونیکی (یا کتاب الکترونیکی) برای “کتاب الکترونیکی” کوتاه است. این یک انتشار دیجیتالی است که می تواند در رایانه ، کتابخوان الکترونیکی یا سایر دستگاه های الکترونیکی خوانده شود.

کتابهای الکترونیکی در چندین قالب مختلف فایل در دسترس هستند . برخی از آنها فرمت های باز هستند که در چندین دستگاه قابل خواندن هستند ، در حالی که برخی دیگر اختصاصی هستند و فقط در یک دستگاه خاص مانند iPad یا Kindle قابل مشاهده هستند . انتشارات تجاری موجود اغلب نوعی مدیریت حقوق دیجیتال ( DRM ) را شامل می شود که مانع از مشاهده محتوا در دستگاه های غیرمجاز می شود. به عنوان مثال ، بسیاری از کتاب های موجود از طریق Kindle Store آمازون و iBookstore اپل با استفاده از محافظت DRM از کپی محافظت می شوند.

در حالی که انواع مختلفی از قالب های کتاب الکترونیکی وجود دارد ، همه اصلی آنها از متن ، تصاویر ، فصل ها و نشانگرهای صفحه پشتیبانی می کنند. اکثر قالب ها همچنین از حاشیه نویسی های کاربر ، مانند متن برجسته ، نقشه ها و یادداشت ها پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال ، Sony Reader شامل یک ویژگی خط نویسی است که به شما امکان می دهد متن خاصی را در یک صفحه زیرنویس کنید. Amazon Kindle شامل یک قلم برجسته تر است که برای برجسته سازی متن استفاده می شود. برخی از خوانندگان الکترونیکی به شما امکان می دهند حاشیه نویسی خود را با دیگران به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و مشاهده کنید که متنی که سایر خوانندگان برجسته یا اظهار نظر کرده اند چیست.

توجه: کتاب ممکن است یک رمان ، مجله ، روزنامه یا انتشارات دیگر باشد. با این حال ، نسخه های الکترونیکی مجلات و روزنامه ها اغلب “نسخه های دیجیتال” نامیده می شوند تا آنها را از کتابهای الکترونیکی متمایز کند. مشاهده لیست جامع از فرمت کتاب .

https://bit.ly/2wHPiZD   https://tinyurl.com/vyw8lq7     http://ulvis.net/wk7g   http://rlu.ru/2Fpuz
  https://b2n.ir/333968   http://gg.gg/h2rwi   https://is.gd/ypFuST   https://rebrand.ly/08d07
    https://cutit.org/FdGZ3   https://t2m.io/8tDFhE9R   https://cutt.ly/0tT2dWR
       

منبع: http://ulvis.net/NdX7

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید