زوم پررونق است مانند نامربوط Zoomi, Zoomd, Xoom و Zoomph

Ksenia Ovsyanick, اصلی, رقصنده در Staatsballett برلین شروع می شود او زوم جلسه به تمرین در خانه در طول coronavirus بحران در آوریل 24, 2020 در برلین آلمان است. Maja Hitij/گتی ایماژ

به عنوان پناهگاه در محل سفارشات باعث رمان coronavirus ادامه به انتقام ویران کردن در اقتصادی بین المللی سیستم ویدئو کنفرانس راه اندازی زوم شکوفا شده است. این شرکت شده است یکی از چند غیر منتظره “همه گیر برندگان” همه جا حاضر تبدیل شدن به یک سرویس و پذیرفته فعل به عنوان کسب و کار جلسات کلاس ها و احزاب مهاجرت کرده اند از فضاهای فیزیکی به آنلاین. از آغاز این سال زوم است قیمت سهم شروع به پریدن کرد 138 درصد در حالی که S&P 500 شاخص پایین 10 درصد است.

سوار tailwinds از زوم را کشتی موشک به موفقیت یک رشته نوپا با نام مشابه اگر نه ، همانطور که معلوم است این پیشنهاد از سرعت یک موضوع محبوب برای فن آوری جدید سرمایه گذاری; کسب و کار با نام مشابه شامل Zoomi, Zoomd, Zūm, Xoom, Zoomph, Zoomies و حداقل 120 بیشتر با توجه به نیویورک تایمز بررسی داده ها از براده SEC, Techcrunch, PitchBook و خصوصی دیگر-بازار معامله انتقالها. جستجو توسط ناظر ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر پایگاه داده ها نشان داد که وجود دارد 582 زنده علائم تجاری که شامل “زوم” ثبت شده در ایالات متحده

به دنبال راه اندازی با بار باید به صورت جمعی مطرح $1.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری بیش از طول عمر خود را (به طور متوسط از 15 میلیون دلار در شرکت). البته نه همه از این شرکت ها به صورت هدفمند برداشت و نام خود را به نظر می رسد مانند زوم و نه همه آنها بودجه مطرح شد در طول بیماری همه گیر. اما تعداد مطلق از زوم-y شرکت های خارج وجود دارد وجود دارد و خود را موفق در جذب سرمایه ثبت نشان می دهد چگونه جذاب نام تجاری است که در هنگام راه اندازی جهان در این روز است.

از نزدیک به 600 “زوم”مربوط به علائم تجاری ما در بر داشت حداقل یک دوجین ثبت شد در دو ماه گذشته.

در اواخر ماه مارس زمانی که زوم دیدم موجی از ثبت نام کاربر بلافاصله پس از شرکت در سراسر کشور ارسال می شود کارکنان به کار از خانه و سرمایه گذاران که در شور و شوق و پایین بر روی اطلاعات را با عجله به بازار سهام به چلپ چلوپ کردن, پول نقد, تنها برای پیدا کردن خود ستون در یک اشتباه سهام به نام زوم Telephonics. این شرکت دارای صدای تیک تیک نماد زوم در حالی که ویدئو کنفرانس زوم معامله در نماد های اخیر ZM. این علاقه آنقدر قوی است که SEC تا به حال به طور خلاصه توقف تجارت از زوم Telephonics برای حفظ بازار سفارش.

در بازار خصوصی زوم صدایی از شرکت ها تمایل به دریافت توجه از برترین شرکت های سرمایه گذاری آسان تر از دیگران است. سرمایه سکویا غول سرمایه یک سرمایه گذار عمده در زوم نیز یک حامی از Zūm یک مهد کودک و حمل و نقل, راه اندازی و Xoom یک موبایل برنامه پرداخت. Zume راه اندازی شعار عجیب و غریب ایده ربات ساخته شده پیتزا را به ثمر رساند $375 میلیون دلار سرمایه تزریق توسط SoftBank چشم انداز صندوق در فقط سه سال از عمل.

این اجتناب ناپذیر حکومت در دره سیلیکون است که بسیاری از استارتاپها شکست. با توجه به زمانیک سوم از کسانی که 120 آمدن “به نظر می رسد مرده است.” حتی داغترین آنهایی که در حال مبارزه—به عنوان طولانی به عنوان آنها در کسب و کار پررونق از ویدئو کنفرانس.

Zume ربات پیتزا (یا پیتزا ربات) راه اندازی به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار در اوج خود است گذاشته اکثریت کارکنان آن از شیوع کروناویروس به عنوان کسب و کار شک و تردید عمل. حمل و نقل راه اندازی Zūm دهکدهای کوچک شده یک سوم از کارکنان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>