تپه های هالیوود خانه که Zooey Deschanel یک بار متعلق به او در حال حاضر همسر سابق, Death Cab for Cutie خواننده گروه بن Gibbard در حال حاضر در بازار است.

Deschanel, خریداری سه خوابه چهار-شستشوی تالارهای pedigreed-و مستغلات در سال 2009 از هیچ یک دیگر از مارک رافالو.

همچنین نگاه کنید به: تام برادی است فقط یک موضوع را با اجاره Derek Jeter را تمپا صفحه اصلی

Deschanel و Gibbard نهایی خود طلاق در سال 2012 و جدید دختر بازیگر به پایان رسید تا تخلیه این 2,957 فوت مربع لس آنجلس اقامت برای $2.33 میلیون در سال 2015.

Zooey Deschanel را بیان-pedigreed خانه سابق خود را در بازار است. رودین Eckenroth/WireImage

و در حال حاضر 0.5 هکتار ملک بازگشته است برای grabs با $2.99 میلیون قیمت برچسب متصل شده است.

خوردن در آشپزخانه الگو طبقه و مجهز به کانتر سنگ مرمر یک مرکز جزیره و برنج وسایل با یک La Cornue اجاق گاز و ساقی را در شربت خانه. وجود دارد ساخته شده است در banquette برای یک بازی گاه به گاه صبحانه منطقه, در علاوه بر این به یک اتاق ناهار خوری رسمی.

Step-down اتاق نشیمن متقابل مخابره سفید سقف و آجر-قاب شومینه با درب که منجر به خارج در هر فهرستی برگزار شد با اوج کارگزار املاک و مستغلات Cari زمینه است.

مجموعه کارشناسی ارشد bedecked است در مارتینیک کلاسیک برگ موز-چاپ تصویر زمینه و همچنین به عنوان یک چوب سفید چادری سقف. درب های فرانسوی باز به الاچیق-پوشش ناهار خوری پاسیو. استاد حمام نصب شده است با سنگ مرمر کانتر دو غرق وان آبگرم و حمام جداگانه.

وجود دارد یک اتاق آفتاب به علاوه یک کتابخانه با شومینه. نیز وجود دارد یک استودیوی ضبط و جدا مهمان خانه.

Deschanel که اعلام کرد جدایی او از شوهر دوم خود یعقوب Pechenik سال گذشته و در حال حاضر در رابطه با جاناتان اسکات, مهاجرت به ساحل منهتن پس از حرکت از این هالیوود هیلز اما او در بازار برای یک محل اقامت جدید بیش از حد. او به تازگی فروخته شده خود در منهتن ساحل اقامت برای $5.9 میلیون, و آن را نمی خواهم نگاه او را زد تا هر West Coast, خواص فقط رتبهدهی نشده است.