Zara Larsson Wows در برش مخمل لباس در حالی که تاب موی دم اسبی بالا

Zara Larsson در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با تعدادی از عکس های جدید از خودش. این خواننده سوئدی به تازگی منتشر شده جدید تک “عشق من زمین” است و اجازه نمی دهد مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس جلوگیری از ترویج مواد.

بور زیبایی حیرت زده در یک برش سیاه و سفید مخملی لباس که ویژه یک آستین بلند با منگوله دار کردن. لارسون accessorized با یک زن و شوهر از طلا زنجیره ای گردنبند و گوشواره آویزان. او خراشیده موهایش چهره او و سبک او قفل در یک موی دم اسبی. لارسون نگهداری ناخن های خود را کوتاه و تصمیم گرفتند دیگر قابل رویت طلا و جواهر.

22 سال تحت درمان پیروان به سه عکس در یک ها.

در ضربه اول او دستگیر شد سمت در پشت متعدد بلند زنجیر طلا دار در مقابل او. لارسون قرار می گیرد یک دست بر ران او و کشیده دیگر در کنار او و استراحت آن را در بالای یک دروازه. او به طور مستقیم در جلو و sported شدید بیان.

در اسلاید بعدی Larsson عکس شد نزدیک تا برگزاری بر روی یکی از این زنجیر است. او به طور مستقیم در لنز دوربین با یک نگاه شدید و کج و سر خود را کمی به سمت.

در سومین و آخرین قاب لارسون نشان داد که جزئیات از لباس آستین بلند با بالا بردن بازوی چپ خود را به شانه راست. عکس ها نمایش داده می شود قابل توجه ویژگی های صورت و پوست بی عیب و نقص می کند.

برای او عنوان لارسون با بیان این که او انجام خواهد شد بزرگترین نشان می دهد در تابستان برای هر کس در خانه به تماشای. او توضیح داد که او خواهد بود و آوردن او موسیقی بت Carola Häggkvist و آواز دو Lennixx. “هرگز شما را فراموش کرده ام” hitmaker همچنین اعتبار عکاس یوهانا Pettersson برای تصاویر.

در دسته او گفت طرفداران او پوشاک بود از آکنه Studios و گردنبند طراحی شده بودند توسط آلیگیری جواهرات و اشیای قیمتی.

در طول یک ساعت پس متصلب تا بیش از 57,000 دوست دارد و بیش از 310 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با 6.1 میلیون پیروان.

“شما فقط میخوام نگه دارید در خدمت به نظر می رسد نمی u?” یک کاربر نوشت.

“عالی! به دنبال به جلو به آن است. ضمنا سبک خود را و راه شما خودتان حمل شگفت انگیز است, زارا!” شخص دیگری به اشتراک گذاشته.

“شما کامل هستند اظهار داشت:” یک سوم فن عاشقانه حروف اضافه کردن چند قلب-چشم از emoji.

شما مانند یک فرشته” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

ساخت یک اثر در او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است که هیچ چیز جدید برای لارسون. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در آستین سیاه و سفید سه گوش الگو لباس سقوط کرد که بالاتر از او بالای ران. لارسون تکمیل ساز و برگ با رنگ سفید و عینک شانه طول مو بور پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>