Zara Larsson برخوردار است آب و هوا در سینه بند قرمز & کشیده پایین لباس برای آخرین Instagram ها

Zara Larsson در زمان به Instagram در زمان به اشتراک گذاری یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش. سوئد خواننده هیچ غریبه ای تحت تاثیر قرار دادن طرفداران خود پست و هیچوقت نا امید با جدید ترین ها.

در اولین شات “don’t Worry Bout Me” songstress حیرت زده در یک سینه بند قرمز با تسمه نازک. لباس ها نمایش داده می شود او دکولته و باب معده. او کشیده و او را لباس سیاه و سفید را به دور کمر او و لوازم خودش را با یک گردنبند. لارسون sported, خروس بزرگ, مو قرار داده و عینک آفتابی سیاه و سفید در بالای سر خود را. برای آرایش خود را, نرم افزار سرگرم کننده به نظر می رسد به رفتن برای یک نگاه طبیعی است.

لارسون دستگیر شد نشسته بر آنچه نگاه به یک پتو. او قرار داده شده یک دست پشت سر او و استراحت طرف صورت خود را بر روی شانه خود را. 22 سال از نگاه, به طور مستقیم در لنز دوربین با لبخند ظریف و به نظر می رسد به لذت بردن از آب و هوا روشن.

در اسلاید بعدی, این دختر زیبایی بود جامعی در تمام طول تصویر. لارسون به تن لباس خود را به طور کامل انجام شده و گره خورده در اطراف کمر خود را. او تصمیم گرفتند برای قرمز چکمه های knee-high برگزار شد و آنچه ظاهر شد شراب در یک جعبه.

لارسون دستگیر شد در یک جنگل. او نگاه کردن به چپ و دستش را به موهای خود را. این “خراب کردن زندگی من” hitmaker نگه داشته و یک لبخند بر روی صورت خود را و نگاه بسیار شیک در گروه.

در سومین و آخرین قاب او در زمان یک عکس از جنگل خالی.

برای او به عنوان او با اشاره به این روز به عنوان “اولین روز تابستان است.”

در طول سه ساعت پس متصلب تا بیش از 151,000 دوست دارد و بیش از 660 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با 6.1 میلیون پیروان.

“Ahhhhhh شما عشق زندگی من” یک کاربر نوشت.

“خود را مدل موهای جدید و بسیار زیبا من در عشق” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“آیا تو می دانم که شما زیبا ترین شاهزاده خانم گفت:” یک سوم فن.

“وای شما نگاه بسیار زیبا. من شما را دوست دارم و لذت بردن از روز خود را. مقدار زیادی از عشق” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

Wowing او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است که هیچ چیز جدید برای لارسون. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو ارسال شده تعدادی از عکس های گرفته شده از زمانی که او در تور با Ed Sheeran در تابستان گذشته. در یکی از تصاویر لارسون عینک آبی کوچک لباس با جزئیات. این تعداد نشان داد او و زوج با چکمه های چرمی سیاه. لارسون sported مو بور او را در مستی و لوازم با یک گردنبند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>