دهلی نو: دیوان عالی کشور روز سه شنبه گفت که این درخواست از کشته کنگره MP احسان Jafri همسر Zakia Jafri به چالش کشیدن نشستن را دخترک پاک پس از آن به گجرات وزیر نارندرا مودی در سال 2002 شورش شده است و در حال حاضر موکول چند بار و آن را مجبور به شنیدن آن روزی که آن را ثابت مارس 14 تاریخ بعد از شنیدن.

مدافع Aparna Bhat, نمایندگی Zakia Jafri, قبل از اینکه یک نیمکت متشکل از قضات A. M. Khanwilkar و دینش Maheshwari که ماده انگیز است و به دنبال یک adjournment. دادگاه پاسخ داد که آن را در حال حاضر شده است موکول بسیاری از بار آن را به می آیند تا برای شنیدن روزی. “نگاهی به یک تاریخ و مطمئن شوید که شما همه در دسترس هستند ،

Jafri مشاور و سپس خواست دادگاه به برنامه این موضوع پس از هولی تعطیلات.

Bhat قبلا به دادگاه گفت که آن را باید مسئله توجه در درخواست به عنوان ماده است که در ارتباط با اتهام توطئه از 27 فوریه سال 2002 تا مارس 2002.

به عنوان بسیاری از 68 نفر از جمله Jafri, کشته شدند, در Gulberg جامعه در فوریه 28, 2002. این حادثه رخ داده است پس از S-6 مربی Sabarmati اکسپرس سوخته بود در دهلا کشتن 59 نفر و باعث شورش در گجرات. نشستن در فوریه 2012 در زمینه بسته شدن گزارش دادن دخترک پاک به مودی و 63 نفر دیگر که شامل مقامات ارشد در دولت با استناد به شواهد بتن بدون پیدا شد.

Zakia Jafri نقل مکان کرد به بالا و دادگاه در سال 2018 به چالش کشیدن اکتبر 2017 گجرات بالا دستور دادگاه رد او درخواست برابر نشستن تصمیم. او مخالفت او اعتراض دادخواست واصل به چالش کشیدن نشستن بسته شدن گزارش اخراج شد و بدون بررسی شایستگی در مجادلات.

در اکتبر سال 2017 دادگاه عالی با اشاره به نشستن پروب شد apex دادگاه بررسی شود. اما آن را تا حدودی مجاز Zakia Jafri دادخواست در ارتباط با تحقیقات بیشتر بر روی این موضوع. دادگاه عالی با اشاره به درخواست می تواند حرکت مناسب فروم از جمله دادگاه یک بخش از نیمکت دادگاه عالی یا دادگاه راس به دنبال تحقیقات بیشتر در این زمینه است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de