Yuliett تورس می شود لاسی در نحیف توری تا بالا در جدید Instagram Pics

Yuliett تورس بوده black pussy, کون و هیکل باور نکردنی در انواع مختلف از لباس های آشکار از اواخر سال در Instagram و در جدیدترین سهم از امروز او را لرزاند نحیف بالا که در سمت چپ او رخ نشان می دهد. وجود دارد سه جرقه بزند در این مجموعه او زده مختلفی در اتاق خواب.

در اولین تصویر احساس نشسته بر روی لبه تخت برداشته و یک زانو را به هوا. او gazed به فاصله مطرح شده و او دست چپ خود مو جمع کردن لب های او و نگاه شدید.

Yuliett همه لباس سیاه و سفید شامل چشم نواز از بالا با یک tie-up لهجه در این مرکز است. آن را به حال آستین بلند, پایین یقه و برش برش. پارچه درخشید در نور و جمع شده بودند لهجه ها در سراسر. او همچنین عینک سیاه و سفید دامن یا شلوارک — آن را سخت به بگویید با تشکر محصول از عکس — و آن را به حال بالا waisted جا که مخفی ناف او از مشاهده.

مدل عینک مو و را لرزاند قابل توجه نرم افزار آرایش که به نظر می رسید که عبارتند از شوخی کردن مژه های چشم گربه shimmery سایه چشم صورتی و سفید برجسته زیر ابرو. او همچنین به نظر می رسد به سنگ مقدار زیادی از سرخ شدن و رژ لب قرمز و دومی ظهور در شات در کنار او مطابق قرمز مانیکور.

در عکس دوم Yuliett نشسته و رو به دوربین مستقیم بر روی خندان به طور گسترده ای. او را برداشت و سست رشته از بالا او را در دست چپ او و لمس موهایش را با دست دیگر.

علاوه بر این در تصویر نهایی که گیج مطرح شده هر دو دست او قرار می گیرد و یکی از شانه خود را و یکی دیگر توسط او گوش. او به نازکن با لب های او بسته شده است.

این به روز رسانی است اثبات می شود محبوب در میان پیروان و آن را دریافت بیش از 9,800 دوست دارد تا کنون. در این پست نیز متصلب تا بیش از 150 نظرات در حال حاضر اکثریت بودند از او اسپانیایی زبان طرفداران.

“به سادگی زیبا” بوده تحسین.

“من دوست دارم شما” نوشت: یک دوم فن.

“شما بسیار سرد” اعلام کرد یک سوم جانباز.

“زرق و برق دار” قدردانی کرد یکی دیگر از حامی.

Yuliett شناخته شده است برای او عکس سکسی در رسانه های اجتماعی و در مارس 7, قرار دادن بدن خود را در نشان می دهد در یکی دیگر از risqué گروه. به جای استفاده از یک آشکار ساز و برگ او تصمیم گرفتند برای یک زیر مجموعه که شامل یک سینه بند بنفش و چند رنگی شلاق زدن کف با دو تسمه. او نشسته در مقابل یک پنجره که نادیده گرفته شده در یک منطقه شهری و قوسی پشت او کمی به تاکید او غنیمت است. او عکس به دنبال خارج با یک لبخند بر روی صورت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>