Yovanna Ventura Wows در قهوهای مایل به زرد Bikini Top As She اطمینان پیروان که ” جهان پشت خود را

Instagram مدل Yovanna Ventura wowed او 5.3 میلیون پیروان با پست های اخیر. پوشیدن یک قهوهای مایل به زرد-رنگ لباس شنای زنانه دوتکه, بالا, افراد مشهور, همچنین ارائه برخی از الهام برای طرفداران او از طریق عنوان ،

Yovanna عینک سینه قهوهای مایل به زرد رنگ بالا عبور در مقابل. او تیمی این با الگو sarong بود که گره های پایین بیش از باسن او نشان داد و او برای معده تخت. در اطراف او دور کمر او عینک دلپذیری زنجیره ای طلا و کمربند.

بلند, تیره مو بود unstyled و جدا در وسط آن را به عنوان آویزان کردن بیش از شانه اش. او به نظر می رسد تازه رو پوشیدن کمی و یا بدون آرایش. نه این که زیبایی های طبیعی خود نیاز به هر گونه افزایش بیشتر.

این Instagram احساس تصمیم بزرگ تزئینی گوشواره. در اطراف گردن او دو زنجیر طلا و ظریف خلخال به پایان نگاه.

Yovanna آخرین ضربه محکم و ناگهانی نشان داد این مدل نشستن چهار زانو بر روی زمین است. دو سگ flanked او. در مقابل مدل یک آواز کاسه تبتی, این برنامه شامل یک طلا و سیاه و سفید الگوی. او همچنین برگزار آنچه به نظر می رسد تا حدی با استفاده از گلی شدن چوب.

در زیرنویس مشهور آرزو حامیان او بخشنده زندگی است که شامل “عشق به خود, عشق, صلح و شادی و مهربانی و فراوانی همیشه.” او همچنین توضیح داد که برخی از تکنیک های که او دوست داشت به استفاده از به منظور دستیابی به این اهداف است. Yovanna همچنین اذعان این واقعیت است که گاهی اوقات در آغوش منفی نیز مهم است برای پیدا کردن مثبت در درون آن.

این مدل نیز انتخاب یک محیط آرام به رفتن با او را الهام بخش پست. پنجره های بزرگ نشان داد یک باغ صلح آمیز تنظیم. به یک طرف استخر می تواند دیده می شود.

به عنوان به زودی به عنوان Yovanna ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض دو ساعت تصویر جمع شده بودند نزدیک به 46,000 دوست دارد و صدها نظر از تحسین او.

مشاهده این پست در Instagram

فقط عبور برای شما آرزوی یک زندگی پر از عشق خود, عشق, صلح و شادی و مهربانی و فراوانی همیشه. مراقبه و خواندن کتاب تنفس خوب بودن به خودم دانستن که من انجام بهترین من همه چیزهایی که به من کمک کرد در حفظ صلح و شادی. این مهم است به اذعان افکار منفی به طوری که آنها می تواند تبدیل به چیزی مثبت است. درک کسانی که در اطراف شما و می دانم که هر کس مسیرهای مختلف در زندگی است. فقط می دانم خدا/جهان پشتیبان چیزهایی است که به معنای برای شما خواهد آمد. ????❤️????????✨

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Yovanna Ventura ???????? (@yoventura) در

“با تشکر از شما” یک پیرو نوشت در بخش نظرات زیر آن را با یک رشته طولانی از emoji برای بیشتر روشن شدن افکار خود را بر روی این موضوع.

“خیلی خوشحالم که شما به من خوراک” فن گفت.

“برای تو [بسیار] زندگی مثبت” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“محبت همه مثبت” چهارم شخص نوشت.

پیروان دیگر ترجیح به استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین در زمان ارسال به نظر می رسد به قلب و چشم, دعا و از emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Yovanna مشترک دیگر الهام بخش پست به او official Instagram account پیش از آن در روز. با پوشیدن لباس سفید توری عروسکی مدل اعلام کرد که طرفداران او باید “چیزی نگاه مثبت” حتی اگر این بدان معنی است که گاهی اوقات آن را در زمان کمی طولانی تر برای پیدا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>