Yovanna Ventura Sizzles در موقت سیاه-و-طلا شال بالا

Instagram مدل Yovanna Ventura طعنه 5.3 میلیون پیروان با پست های اخیر. گذشته از نشان دادن زیبایی های طبیعی خود را به او نیز نشان داد او نبوغ خود را با پوشیدن موقت بالا در سری بزند.

این تصاویر نشان داد Yovanna تاب بلند slimline در دامن بژ تن. آن را نیز برجسته طولانی ران بالا شکاف در یک طرف. برای تکمیل دامن او با استفاده از یک سیاه-و-طلا روسری ابریشم در نیمه خورده و در بازگشت به عنوان موقت بالا. سینه مورد لباس برجسته خود شکل باریک و صدای زیر شانه های او به عنوان مطرح شده برای دوربین است.

بیش از این Yovanna عینک گشوده و اندازه پیراهن سفید. در پای او بژ رنگ صندل است که اجازه داده او را به او نشان دهد قرمز ناخن لهستانی.

مشهور, مو, تیره مو صاف بود و جدا به یک طرف آن را به عنوان آویزان کردن پشت او. او عینک خنثی باب روز, آرایش و آنچه به نظر می رسد یک هلویی سایه ای از رژ لب.

Yovanna تکمیل او نگاه بزرگ با تزئینی طلا گوشواره و دستبند ظریف و تطبیق خلخال و همچنین چندین حلقه در انگشتان بلند و باریک.

اولین کلیپ نشان داد Yovana ایستاده در مقابل یک نرده های فلزی. او استراحت یک دست بالای سر خود را به عنوان او پشتیبانی می کند وزن خود را. دیگر عکس ها نشان داد که مدل ایستاده به طور مستقل و در مختلف به شمار. یک تصویر نزدیک از روسری خود را بالا به عنوان او استراحت انگشتان خود را با ظرافت بر روی باسن خود.

به عنوان به زودی به عنوان Yovanna ارسال شده مجموعه او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک روز این تصویر تا به حال به دست آورد بیش از 70,000 دوست دارد و صدها نظرات.

“خیلی قشنگ” یکی پیرو نوشت در بخش نظرات.

“بسیاری از بوسه برای شما عزیز زرق و برق دار و زیبا بانو” فن بوده.

“هنگامی که [شما] انجام می شود با آن بالا می تواند به من قرض گرفتن آن را برای یک ماسک صورت?” کاربر دیگری به طعنه در آشکار اشاره به زمان coronavirus همه گیر و پیشنهاد است که هر کس می پوشد ماسک هنگامی که در عمومی.

“Yovanaaaaaa شما را نگاه خیره کننده مانند همیشه!” چهارم شخص نوشت: اضافه کردن یک رشته از قلب-چشم emoji برای بیشتر تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. به عنوان اغلب اتفاق می افتد با او مطالب, محبوب ترین آنهایی که قلب, قلب و چشم و آتش از emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Yovanna به تازگی نشان داد یکی دیگر از راه های که در آن به accessorize با یک شال گردن. پوشیدن کبود رنگ لباس شنای زنانه دوتکه, مدل تحت پوشش موهای خود را با یک رنگ روشن رنگی شال در این مجموعه از تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>