Yovanna Ventura نشان می دهد بدون Abs در آخرین Instagram عکس

مدل Yovanna Ventura wowed او 5.3 میلیون پیروان با او اخیر Instagram پست که همچنین شامل یک عنوان الهام بخش. طرفداران او شد و سریع به پاسخ خود را ستایش.

همانطور که مردم همچنان به ماندن در خانه در حساب جاری coronavirus همه گیر قوانین Yovanna سرگرم سپاه او از پیروان با درجه یک خارج میکنه. ایستاده در برابر یک ستون بزرگ, مدل خیره شد demurely در دوربین خود عکس گرفته شد. پشت سر او با شکوه باغ سبز نشان داده شده است که همچنین ویژگی های جادار رنگ نور, نیمکت, nestled به درختان است. چیزی با نقاط رنگارنگ نور خورشید کمک می کند تا به برجسته Yovanna او به عنوان استوار در برابر ستون.

در مقابل ضربه بیشتر سبز نمایش داده می شود به عنوان یک شعبه نوسانات در سراسر شات در مقابل مدل. بیشتر صندلی ها این بار در قهوه ای تیره بافت نشان داده شده در جلوی تصویر.

مشهور است با پوشیدن یک لباس کرم رنگ سینه بالا آغوش دارایی های خود را. آن را ویژگی های طلا حلقه در مرکز است که به کوچکترین اشاره از sideboob. با توجه به اندک حجم بالا مقدار زیادی از Yovanna را معوج abs بر روی صفحه نمایش هستند به عنوان او استوار دست خود را بر روی باسن خود را.

Yovanna همچنین می پوشد خنثی رنگ جفت شلوار که کم کم نشستن بر روی باسن خود را به عنوان آنها رفتن بیرون. نصب و محکم در اطراف باسن و ران پا با پارچه مزین کردن آزادانه و پاهای ظریف دیده می شود peeking از پایین به عنوان او می ایستد در tippy-پا در عکس.

“اشتباهات باید قدرت را به نوبه خود شما را به چیزی بهتر از قبل از شما بودند” او نوشت: به عنوان دادن به طرفداران او چیزی برای اندیشیدن.

به عنوان به زودی به عنوان Yovanna ارسال شده تصویر پیروان او بلافاصله شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره خود را با تشکر و قدردانی از ارسال. در عرض پنج ساعت تصویر انباشته بود بیش از 65,000 دوست دارد و صدها نظرات از طرفداران مشتاق.

“بزرگ عنوان” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“دقیقا!!! شما در حال آتش” یک فن گفت.

“سوپر داغ نگاه” گفت: در عین حال یکی دیگر نیز با استفاده از لب ها و قلب emoji برای بیشتر تاکید.

بسیاری از Yovanna پیروان را انتخاب کرد به نظر تنها با از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین شد قلب, قلب, چشم, و, بوسيدن, از emoji و بسیاری از طرفداران استفاده از این چندین بار در پاسخ های خود را.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr24-سال-مدل ها و رسانه های اجتماعی تاثیر گذار تازگی ارسال شده عکس از خودش در حالی که با پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه زرد و صورتی روشن خورشید رودريها او به عنوان خیس کردن برخی از آفتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>