یوتیوب ستاره زعفران بارکر به او در زمان Instagram داستان 21 ساعت پیش مطرح در ساز و برگ گرفته شده از جدید لباس محدوده با در سبک. سابق به شدت می آیند رقص مسابقه شده است wowing طرفداران با او اخیر گروه و هیچوقت نا امید با جدید ترین ها.

19 ساله و حیرت زده در پیراهن های رنگارنگ کراوات رنگ cop بالا که نمایش داده می شود یک اشاره از او باب روز midriff. او زوج نگاه با نور سبز بالا waisted سقوط کرد که راه بالاتر از زانو و نشان داد ، بارکر لوازم خودش را با یک گردنبند با آویز قلب یک زن و شوهر از دستبند حلقه و طلا را تماشا کنید. برای تکمیل ساز و برگ او قرار داده بر روی یک جفت از توری تا کفش و sported, خروس بزرگ, موجی, مو بلند, در یک bun بالا. برای او آرایش, نرم افزار, Barker نگاه به پوشیدن لب سیاه ریمل مژه و ابرو خط چشم و کانتور.

در تصویر YouTuber — که دارای بیش از 2.3 میلیون مشترک — دستگیر شد نشسته بر روی یک دیوار آجری در خارج از منزل در مقابل طبیعت سبز. او استراحت یک دست در کنار او و مطرح دیگر به سر او. بارکر جدا پاهای او کمی و نگاه به طور مستقیم در مقابل او با ظریف پوت.

در داستان دختر زیبایی با بیان این که پاسخ او تا به حال بیش از مجموعه ای به معنای جهان به او. با توجه به تقاضای محبوب در سبک خواهد بود تهیه این اقلام به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در مه 28, او نوشته شده یک تصویر از خودش در همان گروه و محل. بارکر شده بود عکس از زانو به بالا و نگاه لنز دوربین را با یک لبخند.

طرفداران محتوای ویدئو خالق شده اند به اشتراک گذاری افکار خود را در این مجموعه بیش از همه رسانه های اجتماعی خود را.

“من خیلی هیجان زده برای من منظور می رسند!!!! برای همیشه به شما افتخار” یک کاربر نوشت.

“فقط به منظور قرار داده شده :p من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد تنها به منظور” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“نمی توانید صبر کنید به تکان دادن لباس های خود را!! @saffronbarker خواهد شما را در آن زمانی که من آن را دریافت کند اظهار داشت:” یک سوم فن.

“در حال حاضر خرید tracksuit نارنجی و حکیم کراوات رنگ شلوارک!!” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

بارکر هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو عینک یک اندازه کرم hoodie زوج با زرد کوتاه سقوط کرد که بالاتر از زانو. بارکر کوتاه به برخی, خروس بزرگ, موهای مواج و سمت چپ بقیه پایین. او رفت و پابرهنه برای این مناسبت و تصمیم گرفتند برای یک کت سیاه و سفید لهستانی ناخن در ناخن های کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im