یوتیوب ستاره گابی DeMartino Stuns در لباس زیر زنانه بند دار در Instagram

یوتیوب ستاره گابی DeMartino که رز به شهرت بر روی پلت فرم ساخت فیلم با دوقلو, خواهر, Niki DeMartino سر در گم پیروان او هنگامی که او ارسال شده یک عکس از نما فقط در سینه بند و شورت.

محتوای خالق که در حال حاضر ایجاد ویدئوها برای خود کانال “فانتزی صحبتهای توسط Gab,” را لرزاند همه سیاه گروه که او برجسته, مناسب, ریزه اندام بدن است. سینه های ویژه, سیاه, تسمه, تسمه و فنجان سینه بند تا به حال خطوط سیاه و سفید در یک criss-متقابل, طراحی پوشش قفسه سینه خود را. تاتو دیده می شود در بالا سمت چپ قفسه سینه که می خواند “breathin'” – اشاره ای به او انیمه, Ariana Grande را 2018 آهنگ.

مطابق شورتی شد فقط به عنوان بند دار بغل کردن باسن خود و نشان دادن مدل-مانند ، این vlogger ایستاده بود در مقابل آینه او را به تکان دادن پیروان زاویه دیگری به اتمام است. Derriere او تنها تا حدودی قابل مشاهده است که او مطرح کرد و با پای چپ ظهور رو به جلو است. آغوش او پنهان او باب معده به عنوان او کشیده در قهوه ای و بلوند, ombre hair. آینه همیشه در معرض یک دوم تو در حق او ران.

گابی sported اساسی عینک سیاه و پیرایش در بالای فریم تا حدودی پنهان رژگونه خود را نگاه کنید. ابرو او شکل هستند و پر از در و او ورزشی است بری رنگ لب. او را انتخاب ساده گردنبند مروارید به سنگ بالای توری زیبا, پستان بند. او همچنین در تعداد انگشت حلقه برای عکس.

به عنوان خوانده شده “به من بگویید در مورد آن گل میخ” با یک سیاه و سفید, قلب, شکلک های زیر مراجعه کننده به قول معروف ساخته شده از سال 1978 فیلم گریس.

DeMartino است به ظاهر در اتاق خواب نما برای این تلنگر به عنوان بسیاری از مشاهیر بوده است این روزها با توجه به اینکه قرنطینه در خانه. Coronavirus همه گیر ادعا کرد که جان هزاران نفر را در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند تا بسیاری از مردم به خانه های خود که در آن آنها بوده است نما برای محتوای رسانه های اجتماعی.

گابی را 4.3 میلیون پیروان خود را ابراز اشتیاق برای او عکس جدید, دادن بیش از 43,200 نظرات و بیش از 700 نظرات.

“How are u واقعی” اظهار نظر یکی از طرفداران.

“یک کل victoria’s SECRET ANGEL,” ابراز دوم, کاربر, اضافه کردن های متعدد قلب-چشم emojis در پایان دهید.

“ذبح دروغ گفتن شما نگاه خیلی خوب!” نوشت: یکی دیگر پیرو با کم آبی مواجه emojis.

“چه هستم من قرار است برای نفس کشیدن بعد از این” نظر یک چهارم فن.

این پست های اخیر است که گریه به دور از گابی های اخیر Instagram تلنگر. Inquisitr گزارش یک عکس DeMartino گرفت و در خانه در حالی که نقاشی. او نشسته در مقابل یک سنگ آبشار در یک آستین کوتاه گل سفید دهقان مینی لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>