یوتیوب ستاره گابی DeMartino با دوست پسر خود در پلنگ-نسخه قابل چاپ باربری محصول بالا و Panties

یوتیوب ستاره گابی DeMartino — که باعث می شود ویدئوها در زیر نام کاربری “فانتزی صحبتهای توسط Gab” — در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک عکس جدید از خودش با دوست پسر خود Collin Vogt.

25 ساله و حیرت زده در یک پلنگ-نسخه قابل چاپ بالای محصول است که نمایش داده می شود او دکولته و باب معده. آیتم از لباس بود Burberry نوشته نام در سراسر پایین در حروف و زوج با شورت سیاه و سفید از نام تجاری همان. DeMartino تصمیم گرفتند برای بدون جوراب و تکمیل ساز و برگ با لغزنده. او accessorized با متعدد گردنبند و دستبند. DeMartino مدل دهید مواج سبزه مو در یک موی دم اسبی و اما در سمت چپ جلو به قاب کردن صورت خود را. برای نرم افزار آرایش, او به نظر می رسد به اعمال یک کت و رژ لب و ریمل و خط چشم.

Vogt را لرزاند یک جفت باربری, کوتاه, که, ویژه, باربری را یاد چک چاپ بیش از همه. او رفت بی انتها برای این مناسبت و لوازم با عینک آفتابی هوانورد قرار داده شده بر روی سر خود را. Vogt تکمیل لباس خود را با رنگ سفید slip-on کفش.

در این عکس این زن و شوهر مطرح و در مقابل از آنچه نگاه به خانه خود را. آنها هر دو پیچیده آغوش یکدیگر در اطراف کمر می بندند و نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با یک لبخند. Vogt قرار داده و دست راست خود را در شورت جیب در حالی که DeMartino چپ او بازوی دیگر را به استراحت در کنار او.

برای عنوان این ویدئو خالق محتوا — که بیش از 3.2 میلیون مشترک — با اشاره به دوست پسر او را به عنوان “boujie عزیزم.”

در طول دو ساعت او پست متصلب تا بیش از 103,000 دوست دارد و بیش از 410 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 4.4 میلیون پیروان.

“تطبیق باربری است که همه چیز” یک کاربر نوشت.

“این بهترین چیزی که تا کنون هر دو از شما در باربری omg. این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن” یک نفر دیگر به اشتراک گذاشته.

“این است آنچه در آن می مانند اگر رومئو و ژولیت خرید طراح اظهار داشت:” یک سوم فن.

“بهترین زن و شوهر همیشه!! OMG SOO CUTEEEE!!” یک چهارم تحسین اظهار نظر های عاشقانه حروف اضافه کرد متعدد عشق-قلب emoji.

DeMartino هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان با انتخاب خود را از مد. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در یک لباس شنا سفید بالا بود که تسمه نازک و پوشیده شده بود در مواد خالص. DeMartino تکمیل گروه خود را با رنگ سفید کف آن نیز برجسته تطبیق محض دامن بیش از بالا. او sported او بلند بور و سبزه مو و لوازم خودش را با متعدد و حلقه و دستبند و گردنبند. برای آپلود DeMartino شد عکس از ران تا در مقابل یک استخر.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>