یوتیوب در حال ساخت یک تن از پول برای گوگل حروف الفبا نشان می دهد برای اولین بار

در سال 2019 یوتیوب تولید 15 میلیارد دلار در تبلیغات و اشتراک درآمد, گوگل نشان داد برای اولین بار در این هفته است. برایان Ach/گتی ایماژ برای یوتیوب

اگر شما خودتان را به طور فزاینده ای معتاد به یوتیوب و به طور فزاینده اذیت توسط آن skippable (نه واقعا) تبلیغات شما به تنهایی نیست و یک دلیل وجود دارد برای آن: یوتیوب در حال ساخت یک تن از پول و شرکت مادر آن حروف الفبا (و یا گوگل) می خواهد آن را بیشتر.

روز دوشنبه الفبا در آن سه ماهه چهارم و سال انتشار درآمد و برای اولین بار نشان داد چقدر پول یوتیوب داشت. تعداد آنها چشم ظاهر. در 2019 در جریان ویدئو پلت فرم شخم زده در 15 میلیارد دلار در تبلیغات و اشتراک درآمد به نمایندگی از 10 درصد از الفبای مجموع فروش خود را برای سال.

همچنین نگاه کنید به: Netflix مکان $17 میلیارد دلار شرط می بندم در جریان جنگ

این بدان معناست که یوتیوب در حال حاضر در همان لیگ به عنوان Netflix, بزرگترین جریان ویدئو پلت فرم است که تولید $15.5 میلیارد دلار درآمد در سال 2018 است. در 2019, Netflix, فروش رشد بیشتر به $20.5 میلیارد به لطف 167 میلیون مشترک در سراسر جهان است.

گوگل به دست آورد یوتیوب در سال 2006 برای $1.65 میلیارد, یک آسمان بالا قیمت در زمان 1.5 ساله شرکت (یوتیوب تاسیس در فوریه 2005). غول فن آوری می گوید: یوتیوب در حال حاضر دو میلیارد کاربر در سطح جهان تقریبا مطابق با تعداد کاربر از Facebook و بیش از 20 میلیون مشترک پرداخت برای آگهی رایگان یوتیوب, حق بیمه, موسیقی حق بیمه و یوتیوب خدمات تلویزیون.

کسانی که اشتراک به حساب, در الفبای درآمد تحت “گوگل دیگر” دسته که شامل صفحه گوشی, گوگل, صفحه اصلی سخنرانان و دیگر محصولات سخت افزاری. رده تولید 5.3 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم و $17 میلیارد دلار در سال 2019.

گوگل برای آن شناخته شده است سخاوتمندانه تلاش در حمایت طیف متنوعی از “انجام” پروژه های مانند ماشین پرواز و گوگل شیشه ای و آن laughably راه منحصر به فرد از ساخت پول است که تبلیغات در گوگل جستجو کنید.

در سال 2019, جستجو, تبلیغات باقی مانده گوگل بزرگترین منبع درآمد raking در $98 میلیارد دلار در سال فروش ($27.2 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم). اما برخی از آن مخاطره آمیز پروژه را شروع کرده اند به پرداخت بیش از حد. یوتیوب, برای مثال, رشد بیش از دو بار به عنوان سریع به عنوان جستجو در گوگل. درآمد حاصل از جریان ویدئو پلت فرم افزایش 36.5 درصد در سال 2019 از سال گذشته در حالی که جستجو فروش رشد تنها 15 درصد است.

Google Cloud گران بخش است که در آن حروف الفبا امید به رقابت با آمازون و مایکروسافت نیز تولید 9 میلیارد دلار فروش در سال 2019.

“ما همچنان نسبت به آینده نگاه کنید و همچنان به سرمایه گذاری برای بلند مدت” الفبای مطمئن سرمایه گذاران در گزارش سه ماهه. “گفت: ما به عنوان در اصلی و بنیانگذاران آمریکا, ما نمی خواهد خجالتی و دور از معرض خطر بالا-پاداش پروژه هایی که ما اعتقاد داریم چرا که آنها کلیدی برای ما موفقیت طولانی مدت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>