خود را آخر هفته روز یادبود راهنمای به بهترین نشان می دهد و فیلم

Christina Applegate and Linda Cardellini star in Netflix's Dead to Me

Christina Applegate and Linda Cardellini ستاره در Netflix بکشد مرده به منکه بازگشت برای فصل دوم این ماه است. Netflix

خوشحال آخر هفته روز یادبود! ما ممکن است در زندگی از طریق یک بیماری همه گیر اما من شما را تشویق به بهترین استفاده را از تعطیلات. رفتن به خارج. نوشیدن چیزی یخ زده. و لطفا تماشای چیزی بزرگ است. ناظر سرگرمی سرپرستی از راهنمای زیر برای تحریک جریان شما لذت مراکز و—امیدوارم—به شما کمک کند کشف کردن آنچه برای تماشای این آخر هفته و یا در خارج از ساعت. عمده و تو رفتگی در جریان خدمات ارائه شده از Netflix به Hulu به آمازون و ما ارائه توصیه های جدید و یا نسخه های اخیر برای همه آنها و همچنین کلاسیک جواهرات پنهان است که ممکن است به خاک سپرده شد بین ترک ها.

لیست زیر جامع نیست اما از آن است که سرپرستی چون نظرات ما توجه شما بسیار سپاسگزارم. در اینجا برخی از بهترین ارائه های موجود برای جریان آنلاین و یا پخش در تلویزیون در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: 10 سال پیش از دست رفته ” گفت: “پایان”

Hulu

از Hulu های اخیر ارائه شده و مردم عادیاقتباس از سالی رونی رمان به همین نام به سرعت اسیر زمانه پس از انتشار آن در اوایل این ماه. من می خواهم شما را تشویق به تماشای آن و سپس خواندن این تحلیل نشان می دهد ناظر هنرهای خبرنگار هلن هلمز که می نویسد: “در حالی که این کتاب به نظر می رسد نشان می دهد که ارتباط عمیق با فرد دیگری می تواند ارائه ماندگار راحتی و به معنی نشان می دهد موضع احساس می کند بسیار تیره تر و پوچ.” (از آن نیز بسیار داغ xxx.) در سمت روشن تر از Hulu را ارائه ناظر خبرنگار شیوه زندگی مورگان Halberg توصیه رجعت به افسانه ای 30 Rock قسمت که گیل پادشاه برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در دراز مدت بورس اپرا وینفری. “من یکی از کسانی که دیوانه 30 Rock افرادی که به ارمغان می آورد تا نشان دهد تمام زمان” مورگان slacked من امروز صبح, و او این کار را با همین دلیل خوب: 30 راک یکی از جالب ترین و مهم ترین نشان می دهد در سال های اخیر سابقه و ایده آل قرنطینه بالم. از گیل پادشاه قسمت به سازمان دیده بان است که “تمام زندگی من است رعد و برق.”

سازمان دیده بان مردم عادی و 30 راک در Hulu.

Netflix

قضیه از مرده به من است deliriously لذت بخش: Christina Applegate از دست می دهد به یک hit-and-run متعهد توسط Linda Cardellini که بلافاصله تبدیل به بهترین دوست او. Tonally نشان می دهد که بیش از همه محل به عنوان بسیار غم انگیز نگاهی به غم و اندوه آن را به عنوان یک ابله کمدی با مسرت و اجرای برنامه از آن دو منجر به علاوه جیمز مارسدن و حداکثر جنکینز انرژی رسیدگی است. جامعهدر حال حاضر پشت در Netflix بکشد و آماده سازی خود برای امکان فیلم یکی دیگر از گزینه عالی برای هر کسی که به دنبال یک رویکرد منحصر به فرد به heartwarming, کمدی.

سازمان دیده بان مرده به من و جامعه در Netflix بکشد.

HBO Go / HBO در حال حاضر

ما اینجا هستیم که docuseries برای تماشای اگر آخرین رقص حوصله شما را به اشک. نشان می دهد آهنگ های حرکات سابق rupaul’s Drag Race شرکت کنندگان به عنوان آنها کج و معوج در سراسر شهرهای کوچک در امریکا به پیش نویس ساکنان را به یک شب کشیدن اجرای برنامه. ما اینجا هستیم دودی بشریت و سرگرم کننده در اندازه و قسمت های جدید هوایی جمعه شب در این فصل است. برای یک بسیار متفاوت اما به همان اندازه کمتر شدید پرنیان وحشت-گوشی کلاسیک از بیگانه quadrilogy همه در دسترس هستند به تماشای. به سرعت مختصر و مفید: بیگانه است وحشتناک یک; بیگانگان است فیلمهای; بیگانه 3 (با نام مستعار Alien3) است که گوسفند سیاه و سفید از دیوید فینچر این فیلم شناسی; و بیگانه رستاخیز است من تمایل دارم فکر می کنم به عنوان Alien: حمله کلون ها. بیشتر فیلم های خوب از آنها مشروع بزرگ و همه آنها به من وعده جالب هستند.

سازمان دیده بان ما اینجا هستیم و بیگانه, بیگانگان, بیگانه 3 و بیگانه رستاخیز HBO.

تلویزیون اپل+

پس از تلویزیون اپل+ هیچ میراث محتوا (هر چند که ممکن است به زودی تغییر) ما فقط برنامه نویسی جدید به توصیه در این سرویس است. این هفته نگاهی به GLAAD Media نامزد جایزه Dickinson, نشان می دهد که دوباره کست زندگی امیلی دیکنسون شاعر به مدرن قلبی, coming-of-age کمدی. اواخر, بزرگ, indie در, فیلمساز Lynn Shelton کارگردانی چند تا از اول فصل قسمت, که باعث می شود این نشان می دهد اتصالات سازمان دیده بان برای به یاد داشته باشید. برای یکی دیگر از داستان در مورد یک روح زن جوان آوردن نوشتن بزرگ به جهان نگاه به خانه قبل از تاریکبر اساس داستان واقعی از 9 سال خبرنگار Hilde Lysiak. Lysiak در حال حاضر 13, عمل , نارنجی, خیابان, اخبار, یک روزنامه محلی بر اساس Selinsgrove, Pennsylvania. صفحه اصلی قبل از تاریک است یک داستان تخیلی, درام, رمز و راز بازیگران کون گشاد, Prince (فلوریدا پروژه) است که با استفاده از Lysiak داستان به آن پرش کردن نقطه است.

سازمان دیده بان دیکینسون و قبل از تاریک بر روی تلویزیون اپل+.

آمازون نخست تصویری

اگر شما عاشق مافیا فیلم و قاچاق مواد مخدر درام مثل Breaking Bad و Narcos, جدیدترین نشان می دهد برای شما ZeroZeroZeroیک ایتالیایی سری از تولید عموره و بازیگران Andrea Riseborough (نبرد از جنس مرگ استالین) و بزرگ Gabriel Byrne (miller’s Crossing, در درمان). در مرکز آن است Riseborough است اما لینوود heiress به یک آمریکایی شرکت حمل و نقل می شود که پیچیده در قاچاق کوکائین بین مکزیک و ایتالیا. و برای یک کلاسیک تلاش های بین المللی موجود در نخست سعی کنید ورنر هرتزوگ حماسه Aguirre, the Wrath of God. افسانه ای 1972 ستاره فیلم Klaus Kinski در اولین همکاری با هرتزوگ و به دنبال یک گروه از conquistadores در جستجوی شهر گمشده طلا, El Dorado, به جنگل های آمازون است. تولید شد و به شدت خسته کننده اما نتیجه فیلم می ایستد به عنوان یکی از بزرگترین در تمام دوران است.

سازمان دیده بان ZeroZeroZero و Aguirre, the Wrath of God در آمازون نخست تصویری.

دیزنی+

Swifties شادی! اگر شما نمی قادر به گرفتن تیلور سویفت شهر عاشق کنسرت ویژه در ABC هفته گذشته 41 دقیقه هشت آهنگ ویژه در حال حاضر در دسترس به طور کامل در دیزنی+. آن را به شرح زیر Miss America مستند است که کاهش یافته است در اوایل سال جاری در Netflix بکشد. به عنوان یک برش عمیق هر مارول فن باید بدانید که Silver Surferبا wondrously ضد امپریالیستی ’90s کارتون بر اساس شخصیت ایجاد شده توسط جک کربی در دیزنی+ در کامل است. Underrated کارتون زد فقط برای یک فصل و تحت الشعاع قرار معاصر مارول انیمیشن مانند مردان ایکس و مرد عنکبوتی, اما آن را کاملا به ارزش یک ساعت مچی برای آن وفاداری به کمیک و آن تصویر از Thanos که predated مارول بعد از انتقام جویان فیلم.

سازمان دیده بان تیلور سویفت شهر عاشق کنسرت و Silver Surfer در دیزنی+.

Crunchyroll

Crunchyroll wildly محبوب طرفداران انیمیشن و ارائه می دهد گزینه های رایگان برای لذت بردن از برنامه نویسی آن برای کسانی که می خواهند به شیب پا خود را به هنر ژاپنی فرم. داغترین جدید نشان می دهد در این سرویس در حال حاضر ممکن است برج خدااست که در حال حاضر در حال پخش به طور همزمان در ایالات متحده و ژاپن است. در این تیره فانتزی قهرمان ما یک amnesiac پسر به نام بم باید در مقیاس eponymous برج او زندگی کرده است و تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید و مقابله با یک سری از آزمایشات در هر طبقه به عنوان او می کند. قسمت های جدید از افتتاحیه آن فصل آمار Crunchyroll در 10:30am می باشد و در روزهای چهارشنبه. و به صورت کلاسیک از Crunchyroll وسیع انیمیشن کتابخانه اتمام City Hunterکلاسیک ’80s, اکشن, انیمیشن, تاثیر فیلم های نوآر و کارگردانی شده توسط Kenji کدوما (مورد بسته, Kekkaishi). شهر شکارچیان اسلحه toting کارآگاه خصوصی وظیفه تمیز کردن جرم و جنایت در توکیو کار می شود که پیچیده برای شخصیت ریو پس از شریک زندگی خود را کشته است.

سازمان دیده بان برج از خدا و شهرستان شکارچی در Crunchyroll.

کابل

وجود دارد مقدار زیادی از فیلم های بزرگ پخش آخر این هفته. شما می توانید پا زدن کردن طولانی آخر هفته با فیلمهای مناسب در روز استقلال, بازیگران ویل اسمیت, Jeff Goldblum و بیل پولمن. این پخش در برترین شبکه در شب جمعه در 7:30بعد از ظهر و همکاران. و اگر شما می خواهید یک مختصر و مفید از جنگ کلاسیک, فیلم, نگاه هیچ بیشتر از فوق العاده دائمی دستکمگرفتهشده کانال Turner Classic Movies, است که پخش یک 31-فیلم مسابقه دو ماراتون از عناوین مانند کازابلانکا, Where Eagles Dare, بهترین سال های زندگی ما و من شخصی را انتخاب کنید در میان بقیه فرار بزرگ. دیدن برنامه کامل TCM یادبود روز آخر هفته فیلم های سینمایی و بر این اساس برنامه ریزی.

نگه داشتن سازمان دیده بان به طور منظم تایید شده از تلویزیون و فیلم ارزش وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>