شما می توانید زوم در یک معصوم کپی از ‘شام آخر’ در گوگل هنرهای پلت فرم

‘شام آخر’ Giampietrino و جیووانی آنتونیو Boltraffio c.1515-20. H. آرمسترانگ رابرتز/ClassicStock/گتی ایماژ

چرا که بسیار اتفاق افتاده پس از coronavirus مستندات شروع آن می تواند گاهی اوقات نامطلوب به یاد داشته باشید که اکثر موزه ها شده اند در دسترس برای ماه ها و لذت از دیدن هنر در فرد شده اند به تازگی و چند دور بین. خوشبختانه آکادمی سلطنتی هنر در لندن به تازگی همکاری با گوگل, فرهنگ و هنر به ارائه هنر و دوستداران گیر در خانه با نسخه های دیجیتالی از بیش از 200 اشیاء از آکادمی مجموعه شامل یک کپی از شام آخر ساخته شده توسط لئوناردو داوینچی دانش آموز است که شما می توانید زوم در داخل و مورد مداقه قرار دادن. علاوه بر این, شما باید این گزینه چک کردن نقاشی های هنرمندان مانند این کاربر اسمیت و Craigie Aitchison از طریق واقعیت تقویت.

در خصوص کپی از شام آخر ساخته شده توسط هر Giampietrino یا جیووانی آنتونیو Boltraffio ارائه می دهد فرصت کافی برای بیننده به در نظر گرفتن چگونه به خوبی آنها در واقع می دانیم اصلی است. برای مثال داوینچی نسخه نقاشی شده با درجه حرارت و روغن به طور مستقیم بر روی دیوار خشک, که بدان معنی است که این نقاشی رو به وخامت گذاشته و بد در طول زمان است. در مقابل این تازه نسخه در دسترس بود و با دقت انجام شده بر روی بوم با رنگ روغن و با وجود جزئیات اضافی که هنرمند اضافه شده که معرفی جدید سایه و ابعاد به در حال حاضر یاد صحنه.

همچنین نگاه کنید به: طراحی یک موزه عجیب و غریب خود مجموعه هنر در این بازی آنلاین

برای مثال در این نسخه از شام آخرعیسی مسیح است قابل مشاهده هستند; این ویژگی ها را از دست داده بودند در اصل هنگامی که یک درب اضافه شد به دیوار داوینچی نقاشی شده است. در حالی که زوم کردن در آن شخص به تامل ظرافت است که با مفاصل انگشتان پا, نقاشی شده بودند و همچنین طراحی صندل که در آن پا چادری. در جای دیگر در نقاشی یک مخفیگاه آنان بیش انبار نمک در کنار بازوی راست یهودا; نمک ریخته بود و جهانی در نظر گرفته شود به فال بد زمانی که این نقاشی ساخته شده بود که در قرن 16.

در حال حاضر همه چیز در حال قریب به اتفاق باور نکردنی برای هر کس در این سیاره و پس از آن تناقض کاملا آرامش بخش را متمرکز بر روی کوچکترین-ظاهری جزئیات در یک صد ساله نقاشی. اتمام کامل کمی سایه بازیگران با نان روی میز وضوح رنگ شراب و زیبایی از خم کردن انگشتان و شما فقط ممکن است احساس به طور موقت در صلح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>