خانه مرگ توسط ویلیام بلیک 1795. Monotype با آبرنگ. © هیئت امنای موزه بریتانیا

یکی از جالب محصول جانبی از coronavirus همه گیر است که قبلا صعودی بحث در مورد موزه ها و نقش آنها در سرمایه داری جهانی شده اند اگر نه به طور کامل فراموش شده حداقل به طور موقت کنار در حمایت از این عمل به سادگی با ساخت آثار هنری در دسترس به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. در ماه نوامبر گذشته دو هنرمند برجسته در نمایشگاه در موزه بریتانیا با استفاده از پلت فرم خود را به انتقاد از این موزه هنوز رتبهدهی نشده است برای شکستن روابط با نفت. هفته گذشته موزه بریتانیا نورد از به روز رسانی جدید به پایگاه داده آنلاین است که بدان معنی است که 1.9 میلیون عکس از موسسه مجموعه در حال حاضر در دسترس برای دانلود به صورت رایگان برای مردم در خانه گیر کرده. علاوه بر این توابع به عنوان یک هدیه سخاوتمندانه برای علاقه مندان به هنر و به عنوان باهوش حواس پرتی مداوم از مسائل.

در حال حاضر که بسیاری از تصاویر در میان آنلاین مجموعه موزه بریتانیا شده اند تازه اعطا Creative Commons تعیین مرورگرهای آزادانه می توانید دانلود چیزهایی مانند با کیفیت بالا ویلیام بلیک آبرنگ و یا تصاویر از لوئیس chessmen بدون ترس از مجازات از موسسه. علاوه بر این, 280,000 شی جدید عکس های اضافه شده به موزه پایگاه داده به طوری که مردم می توانند دریافت تازه نگاه بسیار دقیق تفاسیر از, برای مثال, مجسمه های جزیره ایستر ها Hakananai جدايى یک آبرنگ توسط Dante Gabriel Rossetti و 73 جدید پرتره توسط Damien Hirst احتمالا ثروتمندترین هنرمندان معاصر در جهان است.

همچنین نگاه کنید به: موزه گتی ایماژ ساخته شده 70,000 آثار در دسترس برای استفاده در ‘عبور از حیوانات’

رویال گیم اور ساخته شده 2600BC-2400BC. © هیئت امنای موزه بریتانیا

“ما خوشحال می شود قادر به پرده این مهم وصله پینه کردن اولیه و امیدواریم که این مهم اشیاء می تواند الهام بخش, انعکاس, و یا حتی فقط لحظات آرام از حواس پرتی در طول این زمان دشوار” Hartwig فیشر مدیر موزه بریتانیا در بیانیه ای گفت:.

امیدوارم در حالی که مرورگر در خانه صرف ساعت های بی شماری کاوش در موزه جذاب ارائه شده از هنر از سراسر جهان آنها را نیز خواهید بود به فکر کردن در مورد چه نوع از منابع را رقمی در این مقیاس ممکن است در مورد اثرات طولانی مدت است که مشارکت بین موزه ها و شرکت های بزرگ می تواند در جهان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de