بله بانک قرار داده شده تحت ممنوعیت RBI طول می کشد بیش از

بمبئی: در یک اتفاق نادر حرکت سرمایه-گرسنگی بله بانک در روز پنج شنبه در زیر قرار داده شده یک مهلت قانونی با RBI دربندی برداشت سپرده در 50,000 تومان به ازای هر حساب به مدت یک ماه و جانشین هیئت مدیره خود را.

بله بانک قادر خواهد بود به کمک مالی و یا تمدید هر گونه وام و یا پیشبرد هر گونه سرمایه گذاری متحمل هر گونه مسئولیت و یا موافقت به پرداخت هر گونه پرداخت.

بانک مرکزی هند مطمئن باشید بله سپرده گذاران بانک که منافع خود را به طور کامل حفاظت شده و وجود دارد که بدون نیاز به وحشت.

نظارتی اقدامات انجام شده توسط RBI و دولت آمد ساعت پس از وزارت منابع تایید کرد که SBI کارگردانی شد به قید وثیقه از مشکل وام دهنده.

برای ماه بعد, بله, بانک خواهد رهبری RBI-منصوب مدیر Prashant Kumar, an ex-رئیس امور مالی از SBI.

بخش مالی کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم در زیر موجی از موانع شروع با بالا کوانتومی از ورزشها دارایی در بیش از 10 تومان لاخ کرور خود را آهسته گام قطعنامه با وجود قانونی دندان از طریق ورشکستگی قوانین رسوایی در غیر بانکی وام دهندگان مانند IL&FS و DHFL و همچنین تقلب در تعاونی دهنده PMC بانک.

آخرین وام دهنده قرار می گیرد تحت عمل مشابه بود PMC بانک در ماه سپتامبر سال گذشته است. در حالی که خروج از محدودیت ها شده اند در طول زمان افزایش یافته به تومان 1 لاخ در حال حاضر بسیاری از PMC بانک سپرده گذاران هنوز هم در تلو تلو خوردن.

وجود دارد هیچ ارائه به اداره insolvencies از بانک های تجاری و قایق از اقدامات می آیند حتی به عنوان دولت در حال کار بر روی FRDI (قطعنامه مالی و بیمه سپرده) ،

درست مثل PMC و DHFL این RBI جایگزین هیئت بله بانک برای یک دوره 30 روز “با توجه به وخامت جدی در موقعیت های مالی از بانک”.

دولت تصمیم گرفت از قرار دادن بانک در مهلت قانونی یک برنامه کاربردی ساخته شده توسط RBI یک روزنامه اطلاع رسانی امضا شده توسط Amit Agarwal مشترک وزیر در وزارت مالیه گفت.

RBI منصوب کرده بود معاون سابق فرماندار R گاندی به بانک مدیره در سال گذشته در میان رهبری آشفتگی ناشی از بانک مرکزی را در ماه اوت سال 2018 اقدام به درخواست یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی رعنا کاپور با ژانویه 2019 در اداره شرکت و نگرانی است.

تحولات آمده دقیقا یک سال و چهار روز پس از Ravneet Gill پیوست قرض دهنده پس از خروج از بانک آلمانی دویچه بانک هند ،

بلافاصله در پیوستن Gill شناسایی مخفی استرس بیش از 10 ، 000 تومان کرور روپیه ارائه که فرسایش سرمایه بافر. این بانک شده است در تلاش برای اجرای یک سرمایه طرح پرورش برای شش ماه گذشته.

بله بانک core سهام ردیف من نسبت تضعیف شده بود به 8.7 درصد از سپتامبر.

این بانک تا به حال تحت فشار قرار دادند آن سه ماهه دسامبر اعلام نتایج به 14 مارس با استناد به موانع را برخواهد داشت ممکن است به سرمایه طرح پرورش.

“بانک مرکزی به این نتیجه رسید که در غیاب معتبر احیای طرح و در منافع عمومی و منافع بانک به سپرده گذاران آن را به حال هیچ جایگزین اما به درخواست دولت مرکزی برای تحمیل یک مهلت قانونی در بخش 45 بانکی مقررات قانون سال 1949” یک RBI بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه شب.

آن گفت: این بانک در مدیریت نشان داده بود که آن را در مذاکرات با سرمایه گذاران و نیز درگیر با چند شرکت های سهامی خصوصی برای بررسی فرصت های به دم سرمایه است.

“این سرمایه گذاران را نگه دارید و بحث و گفتگو با مقامات ارشد بانک مرکزی اما به دلایل مختلف در نهایت نمی دم هر سرمایه است.

“پس از یک بانک و بازار-چراغ احیای یک گزینه مورد نظر بیش از یک تنظیم مقررات تجدید ساختار بانک مرکزی تمام تلاش ها برای تسهیل این روند و به اندازه کافی فرصت را به مدیریت این بانک به منظور جلب معتبر احیای طرح است که آیا دلیلی نیست,” بانک مرکزی گفت.

در ضمن بله بانک مواجه شد به طور منظم خروج نقدینگی راس بانک گفت: توجیه اقدامات خود.

به عنوان بخشی از مهلت قانونی جهت Yes بانک قادر خواهد بود به کمک مالی و یا تمدید هر گونه وام و یا پیشبرد هر گونه سرمایه گذاری متحمل هر گونه مسئولیت و یا موافقت به پرداخت هر گونه پرداخت RBI گفت.

اما برای مقاصد مانند ازدواج و بهداشت و درمان اضطراری استثنا می توان ساخته شده است RBI گفت.

این بانک همچنین قادر خواهد بود به پرداخت حقوق به آن بیش از 20 ، 000 کارکنان و همچنین اجاره آن را روشن.

در حالی که بله بانک اجرایی Ravneet گیل بود و نه قابل دسترسی تماس به Shagun Kapur Gogia از اواخر مؤسس و رئیس بانک Ashok Kapur نه استنباط هر پاسخ. خانواده او تنها بزرگترین پروموتر گروه با 8.3 درصد سهام خود در بانک.

اقدامات آمد ساعت پس از گزارش دولت هدایت کنسرسیومی از بزرگترین وام دهنده SBI و بیمه عمر کرگدن LIC به قید وثیقه از بانک پدید آمده است.

اگر موفق این خواهد بود که برای اولین بار عمده عنوان مثال در سال های بسیاری که در آن بخش خصوصی وام دهنده خواهد بود bailed با استفاده از پول با اولین نمونه در حال جهانی اعتماد بانک ادغام شرقی بانک تجارت در سال 2003 بود که به دنبال آن با IDBI بانک را تصاحب ایالات غربی بانک در سال 2010.

اخبار از یونان بسته بندی فرستاده بود بله سهام بانک های سر به فلک کشیده. این بسته 25.77 درصد در Rs 36.85 هر کدام در BSE.

اما brokerages نمی شد شاداب و زن و شوهر از آنها ثابت ارزش هر سهام در Re 1 اگر چنین نجات بودند به اتفاق می افتد.

تشریح آن به عنوان یک “شبه مستقل نجات” J P Morgan گفت: “به اعتقاد ما مجبور نجات سرمایه گذاران به احتمال زیاد می خواهید این بانک به دست آورد در نزدیکی صفر ارزش به حساب خطرات مرتبط با استرس کتاب و به احتمال زیاد از دست دادن سپرده”.

در اوایل این سال SBI رئیس Rajnish کومار گفته بود مشکل بانک را “مجاز به شکست”. او همچنین پیشنهاد کرد که رقیب Kotak Mahindra Bank بهترین راه حل مناسب به بیش Yes بانک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>