Yechury می پرسد مرکز به انتشار GST غرامت به کشورهای

دهلی نو: شاخص بهای مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury در اینجا در روز دوشنبه با انتقاد از این مرکز برای انتشار بیش از 30000 تومان کرور روپیه در کالا و خدمات مالیات (GST) حق. در زمانی که کشورهای بودجه مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19 همه گیر آن را “غیر قابل قبول” او گفت:.

“این غیر قابل قبول است. متحده در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر وجود شديد صندوق بحران. به جای آنها ارائه اضافی بودجه حتی مشروع حق محروم هستند توسط مرکز” Yechury توییتی.

دولت مرکزی گزارش مدیون حدود 30000 تومان-34,000 کرور به متحده به عنوان GST برای جبران دسامبر 2019 و ژانویه سال 2020 است. جبران خسارت برای دسامبر-ژانویه قرار بود منتشر شد هفته دوم فوریه است.

بسیاری از ویژگی تاخیر به مرکز صندوق بحران با توجه به رکود اقتصادی.

در وضعیت مالی Yechury حزب همکار و کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق پرسیدم RBI کاهش مخزن رای دادن به 4.4 درصد است اما نرخ کوپن برای 15 سال کرالا SLR اوراق قرضه است 8.96 درصد است. زمان آن است که دولت به دنبال این دوره به تصویب رسید با تمام اقتصادهای بزرگ برای محرک — قرض به طور مستقیم از بانک مرکزی و برای هم بودن را نادیده گرفت FRBM قوانین است.”

West Bengal بیش از حد شده است صوتی در مورد آن. حتی تامیل نادو حکومت NDA متحد AIADMK تاکید شده نیاز به مرکز انتشار پول به متحده به عنوان آن نیاز مبرم به منابع مالی با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>