سال پس از ترک مدرسه Attapadi مرد اول شد دکترا از قبیله

“من در یک کلبه کوچک با خواهر و پدر و مادر بودند که دستمزد روزانه کارگران است. زمانی که من در 4 استاندارد, من تا به حال به قطع آموزش و پرورش است.”

Overcoming غیر ممکن است شانس N Rangaswamy ساکن Attapadi در کرالاتبدیل به اولین دارنده دکترا در قبیله ای ایجاد کرد.

“من در یک کلبه کوچک با خواهر و پدر و مادر بودند که دستمزد روزانه کارگران است. درآمد که خانواده ما به دست آورده بود بسیار ناچیز و آن را به سختی به اندازه کافی برای ما ارسال تمام به مدرسه. هنگامی که من رسیدم کلاس 4 من تا به حال به قطع و پرورش می گوید:” Rangaswamy.

وضعیت آنقدر بد بود که خانواده تا به حال به حرکت در با برخی از بستگان و کمک با کشاورزی و دیگر کار کشاورزی. Rangaswamy تن به تن در, و همچنین, اما خانواده اش می دانستند که او مضطرب در مورد بودن در مدرسه است.

“آنها می دانستند که من مشتاق به ادامه آموزش و پرورش است. پس در نهایت برادران من Ramachandran و Ramankutty من فرستاده بازگشت به مدرسه” او می افزاید.

برطرف پسر جوان مورد مطالعه قرار گرفته و با کلاس 7 او بالا بود ، متاسفانه فاجعه رخ داد و پدرش در گذشت.

N. Rangaswamy

“از غم و اندوه غیر قابل تحمل بود. من پاره شده بود و نمی توانستم راه رو به جلو. اما خانواده من فوق العاده حمایتی و کمک به گزاف گویی و تمرکز بر مطالعات من.” او می گوید.

پس از عبور از MR مدرسه Mananthavadi, Wayanad, او رفت و به دنبال او لیسانس زبان هندی در پلککد ویکتوریا ،

“من در واقع می خواستم به یادگیری زبان انگلیسی اما صندلی من بود برای هندی. در آن زمان بسیاری از مردم از من پرسید چرا من به دنبال هنرهای موضوع که من انتخاب کرده علم جریان بعد از کلاس 10 اما این طرح من از همان ابتدا. من فقط می خواستم برای کشف گزینه های من. هدف نهایی من این بود که برای تبدیل شدن به یک استاد.” او توضیح می دهد.

همه Rangaswamy را هزینه های کالج گرفته شد تا با خانواده اش. بسیاری از اوقات حتی خود اساتید به او کمک کرد تا در دیدار با پولی خود را نیاز دارد.

“من تا به حال حتی اساتید من خرید لباس بعد از اینکه متوجه است که من فقط به حال یک جفت از پیراهن و شلوار می پوشند هر روز,” او می گوید.

خسته از مبارزه ای مداوم برای پول Rangaswamy تصمیم گرفت تا یک شغل پاره وقت بعد از کالج. “من از ساعت 5 بعد از ظهر تا 9 ساعت در هر روز در یک مغازه لوازم التحریر در اتوبوس ایستاده برای حقوق و دستمزد 700 تومان. این به سختی ملاقات هر یک از هزینه های من, اما آن را هنوز شروع چیزی,” او اضافه می کند.

پس از تکمیل با من رفت و به من روشن کارشناسی ارشد هندی از Calicut دانشگاه. این بود که به دنبال یک MPhil و من هم پاک UGC-NET آزمون در کنار.

Rangaswamy همراه با همسرش, Naveena.

در سال 2015 Rangaswamy ازدواج کردم به Naveena و او اشاره می کند که او باور نکردنی است منبع قدرت و حمایت است. او در حال حاضر به عنوان مهمان و سخنران در راجیو گاندی دانشکده هنر و علم Attapadi.

“هدف من این بود که همیشه روشن است. حتی زمانی که هر کس خواست من را امتحان کنید PSC امتحانات من متمرکز بر تکمیل مطالعات و تبدیل شدن به یک مدرس دانشگاه ، امروز به عنوان “Dr Rangaswami N’ من امیدوارم که من می تواند یک مثال برای این کودکان از جامعه به دنبال رویاهای خود و در ادامه آموزش و پرورش” او آمده است.


همچنین بخوانید: #CoronaWarrior: این 10-YO کرالا بچه ساخته شده است یک مینی دست مطابق با اصول بهداشتی ربات!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>