Yaslen کلمنت در لباس و بیش از اندازه سرعت باد

تناسب اندام, مدل Yaslen کلمنت دوست دارد به مخلوط آن را تا به او محبوب Instagram, خوراک آپلود عکس های خود را باب روز بدن در همه چیز فوق العاده آشکار زیر به تمام بدن و لباس. با او در جولای 9, آپدیت بدن توسط Yas گورو نمونه کنتراست با دو عکس نمایش به صورت اسلاید است که به طور همزمان نشان داد فشار از پایین بدن که آراسته بود تنها با یک سوپر نحیف شلاق زدن, در حالی که نگه داشتن او در نیمه بالایی عمدتا پنهان در زیر بیش از اندازه سرعت باد.

در مجاور زیرنویس 23 ساله صحبت در مورد راحت vibes. در ضمن تعدادی از جانبازان و پیروان — که وجود دارد بیش از 2 میلیون نفر بر روی پلت فرم — تا حد زیادی chimed در بیان عمیق خود قدردانی برای تحریک تصویری.

“پاهای خود را در حال, همه چیز” نوشت: یکی از تحسین کنندگان کلمنت تحریک آمیز به شمار.

“شما کاملا زرق و برق دار و بدن یک الهه” اظهار یکی دیگر از smitten فن.

“شما برکت کودک برای ساخت روز من” آرزوی سوم دیدگاه.

برای اولین بار در این سری در بر داشت کلمنت ایستاده قبل از دوربین در پیشانی برخواهد داشت. به عنوان او بدقت نظاره گر به دستگاه تقریبا بزرگ با چشم های تیره با تمرکز بر روی خود لنز و سفید و بور به پایان می رسد از مو خود را در حال استراحت بر روی شانه های او زده مطرح است که با تاکید بر منحنی از اواسط بخش خلفی و همچنین ضخامت ران بلند کردن یک پا و استراحت آن را در پشت دیگری در خم کردن زانو.

کلمنت را شکل انحناء بود pleasingly برجسته او را اندکی پایین لباس شنای زنانه دوتکه, که او را در آغوش گرفت و لگن و کمر محکم با آن نازک تسمه. در ضمن قسمت بالای بدن پوشانده بود با نور کراوات رنگ ژاکت. اما او تنگ موز منطقه باقی مانده است در معرض. پاهای خود را پوشش داده شد با جوراب که با مته سوراخ کردن یک الگوی مشابه به سرعت باد.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی کلمنت تبدیل شده به یک طرف و ارائه یک نمای جانبی از بدن خود را در ساز و برگ. به عنوان تصویر گرفته شده بود او خم به جلو بیش از یک شمارنده بالا و قوسی او را کمی به عقب در جهت مخالف بیشتر آشکار خطوط خوش بر و رو. همان پا برداشته شد در شات اما به جای استراحت آن را در برابر دیگر او با اشاره انگشتان خود را عقب; عضلانی تعریف در گوساله ها مشهود بود در شات.

در حالی که همه دور او عمدتا لخت گونه بودند برجسته اواسط قاب.

کلمنت آخرین به روز رسانی تولید مقدار قابل ملاحظه علاقه در یک مقدار کوتاه از زمان حاصل بیش از 16 ، 000 در کمی بیش از یک ساعت پس از ضربه او را تغذیه. بعلاوه 200-plus نظرات در سمت چپ شده بود در زمان نوشتن این مقاله است.

همانطور که قبلا گزارش با Inquisitr, کلمنت به همین دید در عکس های قبلی به روز رسانی, که در آن او نشان داده نما در یک نحیف, قلاب بافی, لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>