Yaslen کلمنت چمباتمه پایین در هلو ساق پوش های جدید در بدن پایین تر تمرین

Yaslen کلمنته با تمرکز بر آموزش های پایین تر بدن در تازه ترین سری از فیلم های او Instagram صفحه.

تناسب اندام مدل مشغول به کار در یک سالن ورزشی در هر یک از کلیپ لرزاند و یک جفت هلو, ساق پوش, سیاه کمر مربی و سفید بالای مخزن به عنوان او شده و از طریق مدار

در اولین کلیپ Yaslen تکمیل مجموعه ای از تکرار در یک ران ربودن ماشین. این مورد نیاز خود را به گسترش زانو های خود را به عنوان او را تحت فشار قرار دادند آن وزن دستگیره عقب مانده است.

Yaslen فرض گسترده ای پا موضع در این ویدئو بعد برگزار شد و یک بشقاب وزن در مقابل او را به عنوان او خم شد و او را به بالاتنه جلو و سپس به عقب به حالت نشسته.

در سومین کلیپ از سری بور بمب رهبری به کابل دستگاه به صورت مجموعه ای از glute رشوه. او متصل به کابل وزنه به مچ پا خود را برای این یکی و سپس چرخش که پشت سر او.

چهارمین فیلم خود را اسیر در دستگاه اسمیت برای مجموعه ای از چمباتمه سومو. Yaslen گسترش پاهای او را گسترده ای برای این یکی و قرار خودش را تحت هالتر به عنوان او خم زانو های خود را برای تکمیل او تکرار است.

و در نهایت در آخرین فیلم از سری Yaslen با استفاده از یک میکرو به صورت مجموعه ای از چمباتمه زدن که تغییرات مورد نیاز خود را به نگه داشتن یک پا بالا در آنچه به نظر می رسد مقاومت توپ.

پست انباشته نزدیک به 10000 لایک در یک ساعت و نزدیک به 150 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در بخش نظرات یکی از طرفداران استادانی عشق خود را برای Yaslen.

“من Yaslem, you are my love, من و تنها عشق” آنها نوشت. “من شما را خیلی دوست دارم.”

دیگر Instagram کاربران فقط به عنوان effusive با ستایش خود برای Yaslen بدن.

“وای yass. شما به دنبال بسیار قدرتمند سد ، جهنم بله. سنگ جامد” یک دوم Instagram کاربر بوده.

اما یک دیدگاه پرسید چرا Yaslen نبود پوشیدن ماسک در این ویدئو و به اشتراک گذاشته شده خود را به نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

“این نیاز به کار کردن با ماسک,” Yaslen پاسخ داد. “فقط به راه رفتن در خارج و استفاده از دستشویی.”

قبلی Instagram, عکس Yaslen flaunted نتایج از تمرینات در یک ساز و برگ است که نشان داد او باب روز و خوش هیکل. تصویر گرفته شده در رنگارنگ سینه بند ورزشی و تطبیق کوتاه با ruching در دو طرف.

“هرگز فراموش نکنید که برای همیشه کار خود را از نظر جسمی & ذهنی” او نوشت: در عنوان قبل از جمله یک قلب قرمز از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>