Yaslen کلمنته با قابلیت حرکت در اطراف در حال آبی بیکینی

Yaslen کلمنت sported منحصر به فرد لباس شنای زنانه دوتکه کمی آفتاب و چلپ چلوپ در اطراف بیت. در یکشنبه, محبوب, مدل, در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو تبلیغاتی جدید برای انفجار انرژی را CBD-تزریق Stoked نوشیدنی. این ویدیو در یک استخر کوچک احاطه شده توسط چمن سبز سرسبز و درختان نخل بلند و Yaslen تا به حال بی سر و صدا در منطقه همه به خودش.

مدل تاب بود دو قطعه از MegLiz شنا. او دست کت و شلوار حمام بود و سایه های مختلف آبی و آن را برجسته یک ماهی در مقیاس چاپ. فنجان Yaslen هولتر سبک بالای یک شکل غیر معمول با طراحی لبه. طراحی و ساخته شده آنها را مبهم شبیه صدف. لبه های هر فنجان متصل شدند به پنج زرد رشته کشیده است که بیش از مدل چابک قفسه سینه برای اتصال به یک قطعه آبی کوچک پارچه پشت Yaslen گردن. این رشته زیر مدل نیم تنه نیز زرد و آن گره خورده است ،

Yaslen تطبیق کف برجسته با اندازه متوسط مثلث پارچه در جبهه که بود متصل به پوشاک شورت لا کونی پشت های متعدد چسبناک زرد رشته ها. مدل پوشیدن, تنگ, باند کشیده بالا به طوری که آنها به حفر کون باسن.

Yaslen پوشیده بود او را شانه طول مو بور جدا به سمت و مدل دهید در امواج نرم. او ورزشی نگاه زیبایی که شامل آرایش در, خاکی, طبیعی تن. او انجام نگرفته پالت رنگ انتخاب شده آن را سخت به بگویید که او با پوشیدن آرایش در همه.

این مدل نشان داده شد ایستاده در مچ پا عمیق آب استخر و در حال اجرا دست او را بیش از او قدرتمند و ران و باسن خوش بر و رو و اصلاح میانی. او به بازی کردن با موهای او به عنوان یک نسیم نرم و پرتاب آن را در اطراف او نشسته در لبه استخر با پاهای آویزان در آب است. Yaslen نشان داد او اهل تفریح و بازی با استفاده از دست خود را به چلپ چلوپ آب در هوا.

Yaslen نیز نشان داده شد کشش در یک ترکه یا چوب کوتاه سونا قدم زدن در سراسر چمن و رقص در استخر با یک فلامینگو صورتی شناور.

Yaslen را Instagram followers به نظر می رسید برای لذت بردن از زندگی vicariously از طریق این مدل به عنوان او لذت می بردند وقت خود را در خارج از منزل و آنها مطمئن شوید که به شما اجازه تناسب اندام علاقه مندان می دانم که چقدر آنها را دوست دارم و به دنبال او.

“شما واقعا یک الهه وای خیلی فوق العاده و خیره کننده” نوشت: یکی از تحسین کنندگان در این بخش نظرات خود را ارسال.

“کسانی که لگن” خوانده و گفته بود که به دنبال یک رشته از قلب و چشم از emoji.

“Yaslen شما همیشه لبخند بر لب دارد و بسیار زیبا است. عشق شما دوست من” یک سوم فن نوشت.

“وای که بدن!!!!” gushed دیگر دیدگاه.

در حالی که Yaslen به نظر می رسد در این فیلم او گهگاه تیم با همکار جنس انرژی مدل ایزابلا بوشمی برای ترویج نام تجاری. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrدو مدل نشان داده شد کشش با هم در یک ویدیو که ایزابلا مشترک در Instagram صفحه آخر هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>