Yaslen کلمنت سنگ نحیف Neon Pink Bikini Top برای Instagram تصویری

بور, بمب Yaslen کلمنت او را هیجان زده 1.9 میلیون Instagram followers با آخرین پست یک ویدئو کلیپ که در آن او flaunted منحنی او در یک neon pink bikini top. لباس شنای زنانه دوتکه او بود از نام تجاری ماریا Gueixa و Yaslen مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری Instagram صفحه در عنوان پست ،

Yaslen را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی که نشان داد که در آن ویدئو کلیپ فیلمبرداری شده بود اما او در یک فضای خنثی با کشاورزان در پس زمینه قابل مشاهده و سفید بافت دیوار. کاشی طبقه زیر که به او مطرح شده در برخی از رنگ خاکستری کم رنگ مبلمان. لباس شنای زنانه دوتکه او بود و پشت سر هم از رنگ های خنثی و پس زمینه.

Yaslen آغاز شده نشسته در گوشه ای از یک صندلی مدرن, منطقه بود و پاهای او را کمی گسترش به عنوان او gazed واژن, در گیری و زد او دست بدن. لباس شنای زنانه دوتکه او بالا برجسته نئون صورتی فنجان با رشته های کشش در اطراف گردن و پشت و نام تجاری نام در ضخیم سیاه و سفید, نوع, همراه فنجان. نئون رنگ نگاه خیره کننده در برابر او خورشید را بوسید پوست و بالا نشان داد وسوسه انگیزی مقدار از رخ.

Yaslen زوج بیکینی بالا با نحیف کف است که تا به حال نئون صورتی تسمه در دو طرف. تسمه کشیده بالا بیش از باسن خود را برجسته او هیکل ساعت شنی و دراز است. هر چند با نئون رنگ گنجانیده شده بود در تسمه اکثریت کف برجسته سیاه و سفید چاپ.

Yaslen را بور قفل شد مدل دهید گردیده فر و او بدبختانه مو خود را در یک نقطه flaunting شکل است.

او تکیه نشان کردن عضلات شکم و سپس خم شد به جلو به صفحه نمایش خود را رخ. کلیپ سپس نشان داد Yaslen ایستاده در مقابل از کشاورزان پر شکوه سبز. در یک نقطه او پشت به دوربین و شلاق زدن به سبک لباس شنای زنانه دوتکه پایین در معرض پرت خلفی. در پایان این ویدئو Yaslen کشیده در خاکستری کوچ و کشیده تسمه از پایین بیکینی, واژن.

او پیروان دوست داشتم به روز رسانی و پست دریافت بیش از 71,600 انداز و 398 نظرات در 22 ساعت.

“نفس!” یکی از فن اظهار نظر.

“Woww شما نگاه شگفت انگیز” یکی دیگر از فن نوشت: به دنبال یک گروه سه نفره از شعله emoji.

“پس زرق و برق دار” یکی دیگر گفت.

“عشق مو, دخترک معصوم,” یک فن اضافه captivated by Yaslen فر.

در اوایل این هفته به عنوان Inquisitr گزارش Yaslen مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند cropped ژاکت که او را در معرض باب معده و وسوسه انگیزی مقدار underboob. ژاکت حال ضخیم صورتی و سفید چاپ و Yaslen زوج بالا با برخی از ساده و در عین حال صورتی لباس زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>