Yaslen کلمنت قرار می دهد منحنی در لباس تنگ

Yaslen کلمنت همه چیز را در Instagram امروز با دو بخش تصویر مجموعه به گرفتن توجه از 1.9 میلیون پیروان. او را لرزاند تنگ گروه و نمایش خود انحنا شکل او به عنوان مطرح شده در یک فضای صنعتی با یک فرش بر روی زمین است.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی, تناسب اندام مدل ایستاده بود و رو به دوربین با پاهای خود را از هم جدا و پای چپ ظهور. او هر دو دست او را در هوا با نشانه صلح و چشمانش را بسته او را به عنوان او ساخته شده یک کرم صورت و تراوش بسیاری از لاسی vibes.

او خاموش سفید سینه بند ورزشی تا به حال یک نیم زیپ در جلو است که او ناتمام مانده و او رخ نشان داده شد. این بند نیز ضخامت تسمه و مناسب محکم او را در آغوش گرفت. او کوتاه شد بنفش روشن با یک کمر بالا که استراحت در شکم او را فشار دهید. آن را برجسته فوق العاده طرف روابط که dangled به سمت زانو های خود را با جمع آوری لهجه سراسر با یک درز بود که سخت به دست در پشت. علاوه بر این او شکم صاف و عضلانی پا شد و سخت به دست.

علاوه بر این Yaslen عینک مو در مستی با سست چتری که قاب چهره او. او نرم افزار آرایش ظاهرا شامل shimmery نقره ای و بنفش سایه چشم تیره بوش در پایین درب و صورتی و رژ لب و سرخ شدن. سفید مانیکور ظهور در عکس ها و همسان او کفش و لوازم جانبی او را به تن او بود و گوشواره.

در تصویر دوم او ایستاده بود و با او به عقب زاویه دار به سمت دوربین و لبه پنجره رساند تا او زانوی چپ. از کون derrière بود در تمام نشان می دهد و زاویه نشان داد که او سینه بند ورزشی بود و حال برش در پشت.

او خیس در, روشن, روشنایی و او بازیگران سایه های بلند در بتن دیوار پشت سر او.

عکس تنها شده است زندگی می کنند برای 30 دقیقه اما آن را در حال حاضر شده است را دوست داشت بیش از 10,500 بار. طرفداران با عجله به بخش نظرات برای بحث در مورد جدیدترین اشتراک بگذارید.

“مورد علاقه من انسان” اعلام تحسین.

“مبارک یکشنبه, بلوند زیبا,” آرزو دوم حامی.

“اوه خدای من!! شما در حال کامل” raved یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما بسیار زیبا هستند اما پاهای خود را دیدنی!!” با خوشحالی گفت: یکی دیگر جانباز.

در علاوه بر این به زیبایی نوشته شده به روز رسانی دیگر از چند روز پیش و flaunted او هیکل در, نور صورتی, لباس زیر زنانه. این مجموعه شامل یک سینه بند توری و پایین با یک برش در جلو و مرکز. Yaslen مطرح شده در داخل خانه در مقابل یک دیوار خالی با, بلند, نازک سفید گلدان در گوشه ای با برگ های سبز تیره. او موهای خود را در مستی و را لرزاند طلا choker گردنبند سبک. او نرم افزار آرایش به نظر می رسید برای مطابقت با گروه موسیقی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>