Yanita Yancheva Flaunts رقم فوق العاده در آشکار Activewear

در سهشنبه, مارس 31 بلغاری تناسب اندام مدل Yanita Yancheva مشترک خود ضربه محکم و ناگهانی با او 1.6 میلیون Instagram followers.

این عکس نشان داد که 33 ساله نما در آنچه به نظر می رسد به یک مرکز تناسب اندام. او straddled یک نیمکت و قوسی پشت خود را به عنوان او استراحت سلاح های خود را بر روی یک میکرو. یک ظرف پودر پروتئین از شرکت قانون 1 پروتئین ها قرار داده شده بود بر روی نیمکت بین پاهای او. Yanita کج سر او و gazed به طور مستقیم به دوربین جمع کردن کامل لب.

مادر-از-یک مطالعه کردن مناسب بدن در پی activewear مجموعه ای است که شامل یک سیاه و خاکستری سینه بند ورزشی و تطبیق بالا waisted شلوار استرچ با مش قاب. تمرین دنده به نمایش باور نکردنی منحنی و باب روز میانی بسیار به لذت از مخاطبان است. Yanita به پایان رسید را از نگاه ورزشی با سفید, ساعت اپل, جوراب مچ پا و یک جفت از کفش های تنیس.

برای عکس این دختر به عقب کشیده برخی از موهای خود را با سست قطعات فریم ، او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با پوشیدن یک مقدار حداقل از آرایش که به نظر می رسید به ویژه در پر ابرو هایلایت و یک کت نور از ریمل مژه و ابرو.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس به نظر می رسد تشویق پیروان به طور مداوم با اهداف خود. او همچنین ارائه اضافی تبلیغات برای حکومت 1 پروتئین ها با برچسب گذاری شرکت است.

این عکس به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان به زودی آن را انباشته بیش از 25000 دوست دارد. بسیاری از پیروان خود نیز اقدام به دوش او با تعارف در بخش نظرات. در حالی که برخی به سادگی ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای مدل دیگر که قطعا بیشتر آوازی خود را ستایش.

“شما مانند یک فرشته” نوشت: یک فن اضافه کردن یک رشته از قلب قرمز از emoji به نظر.

“شما نگاه کنید در تصویر مثل همیشه Yanita. بزرگ شنبه” اضافه شده یک پیرو.

“شما آنقدر داغ” گفت: یکی دیگر از دیدگاه.

“نگاه شما مانند یک بد** * * * در همه سیاه و سفید لباس ، اظهار داشت: های مختلف جانباز.

Yanita درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط پاسخ به برخی از نظرات.

به عنوان طرفداران آگاه دیجیتال تاثیر گذار است خجالتی نیست وقتی که می آید به flaunting شگفت انگیز دارایی در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در risque گروه که ترک کمی به تخیل. به تازگی یک تصویر که در آن او به تن نحیف سیاه و سفید دو تکه. که تحریک آمیز ارسال شده است را دوست داشت بیش از 55000 بار پس از آن آپلود شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>