Yanet گارسیا اخیر Instagram به اشتراک گذاری رانندگی طرفداران او ، به عنوان کسانی که به دنبال سبزه بمب در Instagram دانم گارسیا هرگز خجالتی وقتی که می آید برای نشان دادن بی عیب و نقص او رقم در طیف گسترده ای از NSFW لباس که شامل بیکینی, لباس زیر زنانه, و بیشتر. در آخرین به روز رسانی که اضافه شد به او رسوا خوراک گارسیا فک کاهش یافته است در برخی از جدی بیکینی سکسی.

عکس, شد عکس-کامل با گارسیا و دوست پسر او Lewis Howes, روش سوارکاری دوچرخه با هم و دست در دست. این جفت ارز بود احاطه شده توسط درختان سبز زیبا به عنوان آنها سوار بر یک پیاده رو سطح. آب و هوا دختر سمت چپ کمی به تخیل در حالی که ملبس در لباس شنای زنانه دوتکه است که شامل یک thonged پشت, نمایشگاه مناسب خود غنیمت است. بیش از این لباس شنا, زیبایی لرزاند یک لباس سیاه و سفید خالص و او باب روز بازوها و پاها نیز بر روی صفحه نمایش.

رسانه های اجتماعی احساس عینک بلند, سبزه, قفل کردن و دست تکان دادند به عنوان آنها سقوط کرد و تمام راه را به بالا برگشت. برای تفرج Howes لباس شد خیلی معمولی پوشیدن یک نور آبی t-پیراهن و یک جفت شورت سیاه و سفید همراه با یک عقب کلاه. مدل geo-tagging محل خود را در دردو ساحل و در عنوان او به سادگی با اضافه شدن قلب و چهره شکلک emoji, برچسب زدن دوست پسر خود را به عنوان به خوبی.

سکسی به اشتراک گذاری جدید شده است زنده بر روی صفحه برای یک زمان کوتاه اما آن را در حال حاضر درآمد گیج یک تن از توجه از طرفداران با بیش از 166,000 در علاوه بر این به 500 نظرات. برخی از پیروان خود را به عکس به اجازه دهید او را می دانم که او می رسد زرق و برق دار در حالی که دیگران بی شماری raved بیش قاتل او را رقم زده است. چند تا به حال هیچ کلمه و تصمیم گرفتند به نظر بر روی عکس با از emoji. بسیاری از این نظرات در حالی که چند نفر دیگر بودند در انگلیسی.

“شما در حال so sexy, من حتی نمی تواند بیش از آن” یک فن اظهار نظر اضافه کردن چند قلب-چشم emoji به پایان دهید.

“بنابراین کمی از چپ به تخیل. آن را دوست دارم!,” یکی دیگر از Instagrammer raved.

“من شما را خیلی دوست دارم Yanet. شما بت من” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر raved در علاوه بر این به چند چهره شکلک emoji.

این اولین بار است که در هفته های اخیر که گارسیا کاهش یافته فک. هفته گذشته Inquisitr به اشتراک گذاشته شده است که این مدل sizzled در یکی دیگر از سیگار کشیدن و برگ آن زمان در حالی که نما در بورلی هیلز. گارسیا نشان داد شکل زرق و برق دار در یک جفت تنگ مایع شلوار چرم و یک شانه بند. این پست نیز به دست آورده زیبایی یک تن از توجه از طرفداران با هزاران لایک و نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im