دهلی نو: سایت اعتراض ممکن است تغییر کند اما ما حل و فصل باقی خواهد ماند نامحدود گفت: یک معترض در شاهین باغ در روز سه شنبه. دیوان عالی کشور روز دوشنبه خواسته زنان در 24×7 نشستن در دهلی شرقی محله به تغییر سایت از اعتراض.

زنان می گویند که آنها آماده هستند برای یک مکالمه اما در شرایط خود را.”Yahan ماکان nahin banaya باشگاه hai (ما نمی ساخته دائمی خانه ها در اینجا). ما باید همیشه باز راه را برای آمبولانس و اورژانس. ما آماده به صحبت. اما هر کس نیاز به مشورت شود” گفت: Bilkis بانو یک زن 82 ساله که تبدیل به یکی از قابل تشخیص ترین چهره های اعتراض.

دادگاه گفت که مردم باید اساسی حق اعتراض به قانون اما مسدود کردن جاده های عمومی است که یک ماده از نگرانی وجود دارد و باید یک تعادل عامل.

“ما می دانیم که انگلستان خواسته است تا به واسطه ها می آیند و صحبت می کنند به ما. اما ما را ساخته اند موضع ما روشن است. ما می خواهیم این قانون را لغو می شود گفت:” یاقوت 22 ساله می گوید.

همهمه watan pe قهوهای مایل به زرد مان lutaney pe hain. Humko
malum hai hum nishane pe hain
” زن معترض در حجاب تکرار
آهنگ.

این مقام رسیدگی به اعتراض در توییتر گفت: “SC را رد کرده است هر گونه مستقیم عمل دولت است. پلیس دهلی به کارگردانی شناسایی جایگزین سایت برای اعتراض. ما نگاه به جلو به یک پایاپای گفت و گو با پلیس دهلی”

“ما امروز در اینجا. ما زنان باید همیشه به یاد داشته باشید هزاران نفر از مردم که جمع شده بودند در حمایت از ما در بسیاری از مکان ها. وجود دارد یک مسئولیت” گفت: یک زن در 50s.

تاثیر احمد یک داوطلب ارشد’ کمک کرد که با آرایش کلی از شروع ساکنان این منطقه آگاه هستند از نگرانی های مطرح شده توسط SC و آنها بر این باورند که دیالوگ می تواند منجر به حل و فصل.

قانون جدید شهروندی ایالات متحده است که مورد آزار و اذیت غیر مسلمانان از پاکستان و بنگلادش و افغانستان ترجیح داده خواهد شد در حالی که اعطای تابعیت هندی. همراه با ثبت ملی شهروندان این قانون استفاده خواهد شد به هدف قرار دادن مسلمانان احساس معترضان و از این رو صدا مطرح در برابر آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im