WWE ستاره لانا Stuns در پر تلالو لباس شنای زنانه دوتکه, برهنه, به عنوان او می شود برخی از هوای تازه

WWE ستاره لانا ممکن است گیر در خانه مانند اکثر آمریکایی ها اما او اجازه نمی اجتماعی فاصله و انزوای او را از تاب و داشتن یک زمان خوب است.

روز شنبه 35 ساله کشتی گیر حرفه ای که نام واقعی است CJ پری در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو که به ضرب گلوله کشته شد در حیاط خلوت خود. این فیلم به عنوان تبلیغی برای انفجار انرژی, نوشیدنی, یک نام تجاری است که لانا کرده است با همکاری.

سبزه, بمب, بود همه تا لباس پوشیدن برای یک خورشید خیس staycation هستید. لانا بود تاب چشم نواز, برهنه, لباس شنای زنانه دوتکه رشته که شد ساخته شده از پر تلالو کشش پارچه. او کلاسیک مثلث بالا به طرفداران یک زیبا از کافی او رخ.

او کف مطابق به حال ضخیم تر سمت تسمه به جای رشته روابط. آنها ضربه لانا درست بالای استخوان لگن. مقابل او کف زد پایین برای نشان دادن یک نوار زیادی از او پایین تر midriff. پوشاک بالا-برش طراحی طویل او را قوی مجسمه ،

لانا تاب بود یک لباس شنا sheer پوشش او لباس شنای زنانه دوتکه. این همان رنگ به عنوان لباس شنا خود را, اما آن را فاقد درخشش. آن را به حال billowy آرنج-طول آستین و یک کراوات طناب کشی دور کمر. اما لانا با پوشیدن لباس کاملا باز است.

سبزه زیبایی پوشیده بود او موهای ضخیم پایین. او نگاه زیبایی شامل یک آدامس بادکنکی صورتی لب, مرجان, eyeshadow, گلگون سرخ شدن سیب از گونه ها و هایلایت که به او بی عیب و نقص, برنزه پوست, تب و تاب بودن سالم.

لانا نشان داده شد lounging در یک بالشتک صندلی در حیاط خلوت خود که احاطه شده توسط یک چوب حصار حریم خصوصی. در حالی که او نشسته او شوخی گیر زبان او در دوربین و پرتاب موهای خود را در اطراف. در یکی دیگر از ضربه او نشان داده بود ایستاده و به دوربین لاسی چرخش. به عنوان او در نقل مکان کرد, لباس شنای زنانه دوتکه او ساطع زیر آفتاب روشن است scintillating اشعه. این ویدئو به این نتیجه رسیدند با یک شوت زیبا از لانا داشتن شخصی خود رقص.

در این عنوان از پست لانا نشان داد که او سپاسگزار بود که او تا به حال یک حیاط خلوت که در آن او می تواند لذت بردن از “برخی از آفتاب و هوای تازه.” او همچنین از او خواست پیروان آنچه آنها انجام داده ایم به “حفظ عاقل.” اکثر پاسخ نیست پاسخ به سوال او.

“لانا زیبا است. امیدوارم که شما اقامت امن و سالم” به عنوان خوانده شده یکی از طرفداران این نظر است.

“زمانی که من دیدن شما قلب من شروع به ضرب و شتم بسیار سریع” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“زن زیبا ترین من تا کنون دیده اند” یک سوم Instagrammer بوده.

“وای بدن شگفت انگیز” خواندن یک چهارم سخن گفتن.

لانا آغاز شده های انفجار, انرژی, فیلم تبلیغاتی با Instagram followers به طور منظم. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو نشان داده شد و تاب و تلاش برای آموزش او را حیوان خانگی pooches کلاهبرداری در یک آگهی که او آپلود شده در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>