با سه pay-per-views در افق WWE زیادی از کار باید انجام شود به آنها را ساخت و نگه داشتن چیزهای تازه. این رویداد برای اولین بار در حال آمدن است در هفته آینده به عنوان ستاره سر به عربستان سعودی برای سوپر مرحله نهایی مسابقات با مسابقات در حال حاضر برنامه ریزی شده برای کارت. یک بازی باید بری “شیطان” وایات در مقابل گلدبرگ برای, جهانی, قهرمانی, اما نتیجه این جلسه به نظر می رسد در حال حاضر شناخته می شود.

گلدبرگ زمان بازگشت به WWE آمد و با تهدید کلمات از شیطان است که می خواهد یک قطعه از افسانه. یک تعامل بین این دو منجر به یک مسابقه برای وایات کمربند در حال برنامه ریزی برای عربستان سعودی و طرفداران واقعا نمی توانید صبر کنید برای دیدن ستاره برخورد می کنند اما آن را حتی خیلی از تعجب ؟

هر کس که پیاده روی از سوپر مرحله نهایی مسابقات به عنوان جهانی قهرمان است که انتظار می رود برای دفاع از عنوان قهرمانی در مسابقات 36. در حال حاضر بسیاری می گویند که این است که هر کسی بازی را به نفع خود اما زمان شایعات متحده یک اسپویلر برای این رویداد است که شیطان حفظ عنوان خود و خروج از عربستان سعودی با آن است.

با توجه به Wrestling Observer Newsletter, با راه از کنار صحنه ورزش اخبارگلدبرگ است و انتظار می رود در رسلمنیا 36 در تمپا. او در حال حاضر برنامه ریزی شده بود در این مراسم و یا به یک مسابقه بر روی کارت است که به آن معنا است که خود را برنده این عنوان از وایات می سازد هیچ حس.

'The Fiend' Bray Wyatt poses with the WWE Universal Championship.
  WWE

با گذشت زمان هنوز هم باقی مانده تا رسلمنیا 36 و حتی تا مرحله نهایی مسابقات سوپر در هفته آینده, پشت صحنه برنامه تغییر هستند. انتظار می رود که رومن رینز برنده خواهد شد این مسابقه در حذف مجلسی و رفتن به چالش برای قهرمانی جهانی در اوایل ماه آوریل.

در حال حاضر تیم خلاق در WWE معتقد است که حاکم در مقابل وایات چیزی است که اتفاق خواهد افتاد در رسلمنیا است و نتیجه نهایی برای ماه ساخت. شده است وجود دارد برخی از کوچک عقب و جلو بین ستاره های بزرگ در اینجا وجود دارد اما همه چیز خواهد بود قرار داده و به دنده بالا برای نهایی سه یا چهار هفته منتهی به رویداد.

در حال حاضر اگر وینس مک ماهون به عقب نشسته است و احساس می کند که اگر گلدبرگ بهتری خواهد بود حریف برای حاکم همه چیز می تواند تغییر کند. در حالی که دقیق بحث آمدن از پشت صحنه ممکن است هرگز شناخته می شود و طرفداران می دانید چه تصمیم گرفته شد پس از مرحله نهایی مسابقات سوپر در هفته آینده.

اگر گلدبرگ نمی کند پیروزی در برابر وایت و نمی کند رقابت در مسابقات 36این بازگشت خواهد بود صرف “یک-و-انجام شد” ظاهر. این چیزی است که کاملا غیر منتظره از WWE هر چند به عنوان آنها می دانند که آوردن افسانه پشت قطعا کمک می کند تا با تمام تبادل پول دست به عربستان سعودی رویدادها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im