WWE شایعات: ‘مسابقات 36’ ممکن است نقل مکان کرد به 7 ژوئن در Madison Square Garden, گزارش ادعا می کند

اگر چه WWE اعلام کرد در شب دوشنبه که از آن خواهد شد برگزاری مسابقات 36 عنوان برنامه ریزی شده در مارس 5, البته در مقابل خالی عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا, شایعات جدید نشان می دهد که ممکن است مورد بعد از همه. در عوض به نظر می رسد که این شرکت در واقع قصد دارد برای برگزاری این رویداد در ماه ژوئن در باغ میدان مدیسون در شهر نیویورک است.

دوشنبه شب مبارزه اوراکل حساب کاربری در توییتر اشاره کرد که WWE ممکن است فشار رو به جلو با آن اعلام کرد قصد دارد برای رسلمنیا 36 میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. حساب مدیران توضیح داد که این رویداد خواهد شد در نظر گرفتن محل در ژوئن 7 در باغ میدان مدیسون به عنوان ارتقاء بیمه نامه مشخص می کند که آن را به یک “وظیفه برای کاهش خسارات است.” همانطور که برای دوشنبه شب اعلام شد با اشاره به این که بخشی از WWE به طرح “برآورده است که مورد نیاز است.”

توضیح در بالا شایعه WrestlingNews.شرکت نوشت که در جهت MSG سناریو به کار کردن شهر اورلاندو نیاز به تعطیل رسلمنیا 36که خواهد ثابت کند که WWE آیا آنچه در آن می تواند به کاهش بالقوه تاثیر منفی برگزاری این رویداد در مقابل مخاطبان زنده تنها برای چیزهایی که از طریق به سقوط. این امر پس از آن اجازه می دهد WWE به پرداخت آن توسط بیمه گذار در نتیجه تنظیم صحنه برای یک موکول رسلمنیا.

“که در آن نقطه آنها می توانید نشان می دهد به 7 ژوئن در Madison Square Garden” خروجی خود ادامه داد. “این نیز MSG مدیریت مبارک چرا که آنها از دست دادن یک WWE live event در محل که در مارس 22nd, با توجه به شیوع کروناویروس.”

همانطور که بیشتر اشاره شد به این نشریه مبارزه با اوراکل دارای سابقه خوب از گزارش کشتی شایعات داشتن به درستی پیش بینی کرد امسال رویال رامبل برندگان لبه بازگشت که در آن رویداد پس از نه سال غیبت از حلقه و سی ام پانک را در مذاکرات به کار بر روی Fox Sports 1 نشان می دهد WWE پشت صحنه. حساب جدید رسلمنیا 36 شایعه نیز به نظر می رسد برای اثبات شکل چهار هفتگی ناشر Bryan Alvarez گزارش روز یکشنبه توضیح داد که چرا WWE رئیس وینس مک ماهون مردد است به محض لغو نشان می دهد.

اگر چه WrestlingNews.شرکت نوشت که شایعه طرح “باعث می شود [بیشتر] حس” از برگزاری رسلمنیا 36 در عملکرد مرکز با صفر تماشاگران خروجی هشدار داد که ماه ژوئن 7 هنوز هم ممکن است خیلی زود به خصوص اگر محلی و/یا مقامات فدرال هنوز محدود کردن تجمع جرم در اطراف آن زمان. آن پیشنهاد شد که WWE همچنین می تواند برنامه ریزی مجدد مسابقات به ماه ژوئیه یا اوت هر چند هم که آن را بیش از حد نزدیک به آن بزرگ بعدی pay-per-view, SummerSlamکه معمولا برگزار شد و در دوم ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>