WWE شایعات: Vince McMahon گزارش احساس زن سوپراستار نمی مانند نگاه یک ‘مسابقات’ سرمقاله روزنامه

با کمتر از یک ماه باقی مانده قبل از رسلمنیا 36, یک گزارش جدید نشان می دهد که WWE رئیس وینس مک ماهون برخی از شک و تردید در مورد یکی از نام بزرگتر است که شایعه شده است برای این رویداد — ترجمه اشتباه Shayna Baszler.

به نقل Sportskeeda, دیو ملتزر نوشت: در این هفته نسخه از Wrestling Observer Newsletter که مک ماهون به نظر نمی رسد تحت تاثیر قرار Baszler ساخته شده است که او در حلقه دوشنبه شب Raw اولین بار در اوایل این هفته در یک پیروزی بیش از Kairi عاقل. در حالی که سابق مخلوط هنرمند رزمی است که در میان شش زنانی مواجه شود در روز یکشنبه Elimination Chamber pay-per-view برای تعیین خام زنان قهرمان بکی لینچ چلنجر در رسلمنیا 36گزارش طولانی در اشاره به امکان Baszler و لینچ را برای مبارزه با این عنوان در این رویداد سالانه است.

“[T]در اینجا بود منفی و عدم اطمینان در مورد مک ماهون واکنش به Baszler را مطابقت با Kairi عاقل خام در نه مورد نظر واکنش و Baszler آینده نه مانند یک رسلمنیا سرمقاله روزنامه,” ملتزر نوشت.

نگه داشتن شایعات جدید در ذهن روشن نیست که آیا Baszler است که هنوز هم بالا مورد علاقه برای تبدیل شدن به شماره 1 مدعی برای خام زنان قهرمانی در Elimination Chamber. اما امکان یک اسب برنده در یکشنبه رویداد ممکن است دستگاه تناسلی با توجه به چگونگی “Queen of Spades” نیز مورد علاقه را به نفع خود زنان رویال رامبل بازی در ماه ژانویه است. Sportskeeda اشاره کرد که به جای رفتن با Baszler, مک ماهون تغییر ذهن خود را یک هفته قبل از رویال رامبل PPV و تصمیم به شارلوت استعداد پیروز در این مسابقه است.

با وجود امکان اواخر رزرو تغییر و شایعاتی که مک ماهون نیست به فروش می رسد در توانایی خود را برای انجام در این رویداد بزرگ به نشریه اضافه شده است که Baszler است که هنوز likeliest به صورت لینچ در رسلمنیا 36بیشتر گمانه زنی است که هر کس دیگری برنده شدن زنان Elimination Chamber match روز یکشنبه خواهد بود “شگفتی بزرگ است.”

اگر مک ماهون می کند با شخص دیگری به عنوان لینچ حریف نمی توان آن را یک اقدام بی سابقه برای میلیاردر اگر گزارش های اخیر هستند چیزی به توسط. در حالی که آن را تا حد زیادی انتظار می رود که “شیطان” Bray Wyatt خواهد بود در دفاع از خود قهرمانی جهانی در برابر رومن رینز در رسلمنیا 36های قبلی کشتی ناظر گزارش (از طریق WrestlingNews.co) اشاره کرد در ماه گذشته که مک ماهون تکیه داده بود به سمت گلدبرگ ضرب و شتم وایات برای عنوان در مرحله نهایی مسابقات سوپر. فوق شایعات ثابت می شود به عنوان گلدبرگ در واقع می خواهد رو حاکم در مسابقات جهانی عنوان در حالی که وایات در حال حاضر برنامه ریزی شده تا در برابر جان سینا در یک non-title match.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>