WWE شایعات: Vince McMahon گفته شده این هفته ‘Raw’ قسمت ‘بدتر از حد معمول با آخرین تغییرات دقیقه

آخرین پشت صحنه شایعات نشان می دهد که WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون چیزی است که او ظاهرا قبل از انجام بسیاری از بارگیری در این هفته نشان می دهد — تغییر اسکریپت درست قبل از شروع مداخله. همچنین به نظر می رسد که مک ماهون آخرین سری از آخرین لحظه تغییر نمی پایین رفتن بیش از حد و در نتیجه آنچه که به عنوان یک subpar قسمت از دوشنبه شب Raw.

در آخرین قسمت از کشتی ناظر زندگی می کنند (از طریق WrestlingNews.co), Bryan Alvarez صحبت در مورد این هفته خاماشاره به چگونه مک ماهون با وجود او نمایان تمرکز بر روی بوت XFL باقی مانده است به عنوان دست مثل همیشه وقتی که می آید به ارتقاء کشتی خود را. با لیگ برتر فوتبال بسته شدن در آن ماه اول اقدام پس از آن relaunch های WWE, رئیس, شد, گزارش پشت صحنه به صورت خام در روز دوشنبه که در آن او گزارش بازنویسی بسیاری از نشان می دهد در روز خود را.

همانطور که توسط آلوارز, وجود دارد تعدادی از نقاط بالا در این هفته دوشنبه شب Rawاز جمله درو مک اینتایر حمله WWE Champion Brock Lesnar, خیابان سود’ خام قهرمانی تگ تیم برنده بیش از ست رولینز و مورفی و این نشان می دهد-بسته شدن بخش های رندی اورتن و بث فینیکس. با این حال او اشاره کرد که این قسمت را از وسط دو ساعت “بین” به ظاهر سرزنش مک ماهون ادعا در آخرین لحظه بازنویسی کلی افت کیفیت.

“من نمی دانم همه چیز را که اتفاق افتاده در روز دوشنبه اما من نمی دانم که این مرد نشان داد و او همه چیز را تغییر داد دوباره. ظاهرا آن را بدتر از حد معمول است و اگر شما به تماشای نشان می دهد, نشان می دهد بدتر از حد معمول است.”

با توجه به WrestlingNews.شرکترسانه های اجتماعی کاربران عمدتا ناراضی بیشتر از آنچه صورت گرفت در این هفته خامبه ویژه گلوله کمانه دار زدن تعجب آور از دست دادن به Riddick خزه در یک مسابقه برای 24/7 قهرمانی. انتشار توضیح داد که طرفداران بسیاری را دیدم این را به عنوان آخرین نمونه از مک ماهون دفن یک کشتی گیر است که ثابت توسط خام , مدیر اجرایی, Paul Heyman به عنوان یکی از نام تجاری و آینده standouts.

“Heyman شده است قادر به گرفتن برخی از ایده های در اما روشن است که تغییر واقعی هرگز اتفاق می افتد در WWE مگر اینکه مک ماهون تصمیم می گیرد به گام به عقب و اجازه دهید دیگران باید کنترل کامل بر طرف خلاق از چیزهایی که” خروجی اضافه شده است.

گزارش مک ماهون در حال تغییر همه چیز در 11 ساعت وقتی که او نیست, با خام یا SmackDown اسکریپت چیز جدیدی نیست. در ماه اوت سال 2019 آلوارز را کشتی ناظر رادیو همکار دیو ملتزر گزارش داد که 74 ساله میلیاردر مشابه تصمیم به “[rip] تا اسکریپت” مدت کوتاهی قبل برنامه ریزی شده SmackDown زنده قسمت. این آمد و یک ماه پس از مک ماهون گفته شده در آخرین لحظه تغییر به یکی دیگر از آبی با نام تجاری هفتگی را نشان می دهد همچنین صرف ساعت قبل از قسمت برنامه ریزی شده بود برای رفتن بر روی هوا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>