WWE شایعات: Veteran سوپراستار گزارش دیگر تحت قرارداد با شرکت

یک گزارش جدید نشان می دهد که دوشنبه شب Raw سوپراستار ری میستریو در حال حاضر تحت قرارداد با WWE و هنوز به امضای یک قرارداد جدید با ارتقاء.

با استناد به اطلاعات از همکارش دیو ملتزر اتان Renner از کشتی آبزرور نوشت: روز یکشنبه که قرارداد میستریو امضا شده در ماه سپتامبر سال 2018 در حال حاضر منقضی شده است. با وجود این او همچنان به حضور برای WWE به عنوان او و پسرش, Dominik هنوز هم در وسط یک برنامه با ست رولینز. نبود مشخص شده اما اینکه آیا میستریو را هنوز هم حفظ ظاهر اولیه یک بار داستان منعقد کرده است.

به عنوان آخرین تحولات در این زاویه ملتزر همچنین ارائه اطلاعات در میستریو و Dominik این بخش در ژوئن 29 قسمت از خاماشاره به این که آنها در اصل برنامه ریزی شده به شلیک بخش در فرد است. به جای این تغییر بود قبل از ضبط ظاهر از خانه.

میستریو گزارش شده است که انتظار می رود به صورت رولینز در یک تک بازی در قوانین شدید pay-per-view در جولای 19 و در حالی که تقلا هنوز به طور رسمی ساخته شده, شایعات نشان می دهد که WWE خواهد بود رزرو و مردان در یک “چشم در برابر چشم” بازی که نیاز به برنده به “نگاهی از [خود] حریف چشم.” این است که در خط با چشم آسیب رنج می برد میستریو در مارس 11 قسمت از دوشنبه شب Rawکه در آن رولینز حمله کردند و او را به خارج از حلقه زیر بازی های خود را.

Rey Mysterio (R) and his son Dominik (L) stand in the ring during a promo segment with Seth Rollins.
  WWE

در حالی که میستریو قرار بود اعلام بازنشستگی خود را دو هفته پس از درد و رنج آسیب های اخیر شایعات پیشنهاد کرده اند که او انتظار می رود به امضای یک قرارداد جدید با WWE, در نتیجه اجازه می دهد او را به باقی می ماند در این شرکت فعال roster. آخرین تحولات در هر WrestlingNews.شرکتنشان می دهد که 45 ساله ادامه داد: اشتغال با WWE ممکن است مانند یک قفل ، انتشار توضیح داد که دو سال از قرارداد او امضا شده در سال 2018 به حال 18 ماه انتخاب کردن بند, که باعث می شود آن را ممکن است که او تصمیم گرفت به استفاده از آن ارائه و در پایان قرارداد خود را در اوایل.

میستریو ممکن خام تنها سوپراستار که ممکن است در راه خود را از WWE در هفته های آینده. گزارش های اخیر پیشنهاد شده است که Kairi عاقل — این ترجمه اشتباه که باعث می شود تا یکی از نیمی از کابوکی رزمندگان با Asuka — در حال برنامه ریزی برای ترک این شرکت را به طوری که او می تواند با شوهرش در خانه خود کشور ژاپن است. همچنین شایعه شده است که پس از بازگشت به خانه عاقل در نظر دارد به کشتی برای یک سال دیگر و یا تا قبل از حلق آویز کردن او را کشتی و بازنشستگی از ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>