WWE شایعه: به روز رسانی در مورد اینکه آیا ‘دوشنبه شب Raw’ پشت صحنه گرما پس از آسیب حادثه

در اوایل این هفته WWE superstar Kairi عاقل مجروح شد در طول یک مسابقه با نیا Jax برای آینده دوشنبه شب Raw مداخله. آسیب رخ داده است پس از Jax انداخت عاقل به حلقه مراحل باعث مطابقت متوقف شود, بنابراین, ژاپنی, ستاره دریافت می تواند توجه پزشکی است. این باعث شده است که برخی از مردم به گمان که Jax پشت صحنه گرما, اما کشتی, ناظر رادیو‘s دیو ملتزر ادعا کرد که او نمی کند.

به نقل Sportskeeda, Jax نبود مسئول راه است که در آن عاقل ضربه مراحل. در حالی که این نقطه بود که همیشه رفتن به خطرناک ملتزر اظهار داشت که این وضعیت به عنوان یک حادثه ناگوار.

“هر کس با من صحبت کرد و گفت: هیچ کس به سرزنش نیا Jax. این بود که نه نیا Jax گسل حتی اگر چیزهای دیگر شده اند. اساسا Kairi عاقل کردم شلاق به حلقه مراحل. یک نفر گفت که او ممکن است تصادفا او در تلاش بود تا آن را در کنار او و او آن را در کنار او. سر او را ضربه مراحل. یک نفر به من گفت که او در کنترل ضربت او و او آن را بیش از حد خوب است.”

ملتزر در ادامه می گویند که عاقل بود زدم و او نمی داند که اگر او را برداشت تا ضربه مغزی. اگر او می تواند طلسم مشکل برای سوپراستار به عنوان او به تازگی از بهبود از یک جراحت. در زمان نوشتن این مقاله, اما عاقل به نظر می رسد خوب است.

دلیل گمانه زنی ها بیش از Jax به طور بالقوه داشتن پشت صحنه حرارت ناشی از یک تاریخچه از مجروح شدن مخالفان که منجر به او را به دست آوردن شهرت به عنوان یک بی پروا رقیب. در آخرین بازی با عاقل او انتقاد بیش از یک خطرناک پابند نقطه که تقریبا صدمه دیده, ژاپنی, ستاره اما هیچ آسیب وجود دارد ،

Jax همچنین مسئول متلاشیکننده باز بکی لینچ در یک نزاع و جدال در یک سال 2018 قسمت از دوشنبه شب Raw. در حالی که این حادثه ثابت می شود به نفع لینچ را فشار داده و چگونه به خوبی او در واکنش به آسیب, آیا این رنگ Jax در چاپلوس ترین شیوه است. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Jax را پانچ به لینچ گزارش چپ “مرد” با “شکسته چهره” و یک ضربه مغزی که او را مجبور کردن که سال Survivor Series.

صدمات یک بخش طبیعی از طرفدار کشتی, اما اجرا نمی خواهم به ارتباط با صدمه زدن به همکاران خود را بیش از حد اغلب به عنوان آن می تواند منجر به آنها را دریافت نمی کند هر گونه فشار پایین خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>