WWE شایعه: دو Superstars گزارش قرنطینه جلوتر از مسابقات 36′

آخرین شایعات نشان می دهد که WWE ساخت ممکن است حتی بیشتر تغییرات در سرب تا رسلمنیا 36, که برگزار خواهد شد در آوریل 4 و 5. با این رویداد طولانی تایید به در نظر گرفتن محل در مقابل خالی آرنا به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همه گیر آن در حال حاضر به نظر می رسد که دو شرکت ستاره در قرنطینه پس از سقوط بیمار در روزهای اخیر.

با توجه به WrestlingNews.coدیو ملتزر گزارش کشتی ناظر رادیو که ایالات متحده قهرمانی است که در حال حاضر برگزار شد آندراده خواهد شد و دیگر توان دفاع در رسلمنیا 36به عنوان چلنجر Rey Mysterio که تازگی قرنطینه. این می آید پس از WWE ظاهرا تغییر برنامه های خود را از نسخه اصلی رزرو که قرار بود برای هر دو مردان پیوست توسط فرشته Garza و هومبرتو کاریلو در کشنده چهار راه بازی برای این عنوان است.

“این را از هیچ جا” ملتزر به نقل شد. “وجود دارد مقدار زیادی از ایده های مختلف, چند, ایده های مختلف برای ایالات متحده عنوان منطبق است. از هفته گذشته ایده اصلی این بود احتمالا رفتن به آندراده و ری. Rey نیز در قرنطینه به طوری که او را نشان می دهد. شما رو به جای امن تر از متاسفم برای اطمینان حاصل کنید.”

علاوه بر این ملتزر با اشاره به این که دانا بروک که تایید شد روز جمعه به عنوان یکی از Bayley پنج رقبا برای SmackDown زنان قهرمانی در رسلمنیا 36بود کشیده از عنوان مطابقت چرا که او بیش از حد است در قرنطینه. قبلا گزارش اشاره کرده بود که بروک بود بی سر و صدا حذف شده از WWE وب سایت پیش نمایش بخش برای آینده شش بسته چالش رفع مسابقه اما هیچ توضیح داده شد که در آن زمان.

“او را در قرنطینه در حال حاضر” ملتزر اضافه شده است. “آنها نمی خواهند به هر گونه شانس. آنها کشیده او را از بازی به خاطر او بیمار است. آنها نگران هستند بنابراین شما بروید وجود دارد. او را در قرنطینه.”

در گزارش خود ملتزر نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد علائم میستریو و بروک از رنج می برند و یا اینکه آیا آنها در نظر گرفته در معرض خطر برای آزمایش مثبت برای COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

گذشته از برگزاری هفتگی خود در تلویزیون را نشان می دهد و رسلمنیا 36 بدون تماشاگر در حضور, WWE است که مصرف چند اقدامات احتیاطی برای اطمینان از سلامت اجرا آن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر جهان در بزرگ. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, WWE به نظر می رسد به حذف دو رسلمنیا کالاهای اساسی از این سال کارت به منظور مطابقت با فدرال دستورالعمل های بهداشتی در اجتماعی فاصله به هر دو مردان و زنان در نبرد سلطنتی نخواهد بود وقوع معمولا به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>