WWE شایعات: بالا سوپراستار گفته سرزنش Paul Heyman برای دوستان خود گرفتن منتشر شد

WWE تصمیم به انتشار ده ها تن از هنرمندان و کارکنان پشت صحنه در مارس نیست فقط شوک این شرکت fanbase اما برخی از ستاره های بزرگ و از جمله به تازگی تاج قهرمان بین قاره ای AJ Styles. در موارد متعدد او باز کرده است تا در مورد چگونه نا امید او این بود که دو تا از زندگی واقعی خود را با بهترین دوستان است — کارل اندرسون و لوقا پای چوبه دار — در میان استعدادهای بودند که اجازه رفتن. به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد وجود یک فرد خاص است که او معتقد است مسئول برای دوستان خود اخراج شدن — سابق دوشنبه شب Raw , مدیر اجرایی, Paul Heyman.

به نقل WrestlingNews.شرکتکهنه کار ورزش رزمی روزنامه نگار دیو ملتزر به تازگی منتشر شده یک پست در این اعضا تنها کشتی, ناظر انجمن, که در آن او ادعا کرد که سبک خاص Heyman به همین دلیل پای چوبه دار و اندرسون منتشر شد دو ماه پیش همراه با بیش از 30 دیگر WWE و NXT superstars.

“در واقع به این دلیل بود که او خشمگین بود که پای چوبه دار & Anderson از کار اخراج شدند. سرزنش Heyman,” ملتزر نوشت.

علاوه بر این ملتزر در توصیف این وضعیت به عنوان شبیه به کشتی مدیران مانند جیم راس J. J. دیلون و John Laurinaitis مقصر بودند توسط کشتی گیران برای تصمیم گیری ساخته شده توسط خود را مافوق. او تاکید کرد که در پای چوبه دار و اندرسون را مورد WWE رئیس وینس مک ماهون تصمیم به انتشار آنها از قرارداد خود را, اما سبک, احتمالا فکر می کردم که Heyman می تواند در اعتراض به حرکت می کند اما انتخاب کنند.

“بنابراین او می خواست برای رفتن به طرف جایی که مرد در اتهام نیست مبارزه با وینس در چیزی شبیه به آن است یا نه.”

پیش از این در روز شنبه یک کاربر توییتر با رسیدگی SoDuTw همچنین chimed در این موضوع به tweeting که آنها شنیده ام “زن و شوهر” از شایعاتی که هر دو نقطه به سبک داشتن یک “وحشتناک” در خام به علت اصطکاک با Heyman. که همراه با قفل اتاق اذیت کردن در مورد خود “سیاست” و “تئوری های توطئه” بود که ظاهرا در میان دلایل اصلی که چرا او نقل مکان کرد در ماه گذشته از نام تجاری به Friday Night SmackDown.

اظهار نظر در ملتزر گزارش WrestlingNews.شرکت اشاره کرد که سبک’ خشم ممکن است “نابجا” با توجه به این که مک ماهون همیشه حرف آخر را در تصمیم گیری به پرسنل و خلاق مهم است. خروجی نیز مشاهده شده است که 43 ساله است و “همیشه” است مکمل نسبت به رئیس خود را در مصاحبه ها حتی پس از دوستان خود را آزاد کند.

بهترین و شناخته شده برای خود را در گلوله باشگاه در ژاپن طرفدار کشتی, چوبه دار و اندرسون پیوست WWE در سال 2016 ساخت اولین تلویزیونی ظاهر فقط چند ماه پس از سبک — که قبلا به رهبری محبوب پایدار — عرضه در سال رویال رامبل. خود را از گذشته ظاهر شد و در رسلمنیا 36 در مارس جایی که آنها کمک سبک در طول Boneyard مسابقه در برابر آندرتیکر — مسابقه او به پایان رسید تا از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>