WWE شایعات: سوپراستار گزارش پشت در ‘SmackDown صرف هفته پس از آشکار حرکت به خام’

یک گزارش جدید نشان می دهد که مصطفی علی بود که ظاهرا نقل مکان کرد و از Friday Night SmackDown به دوشنبه شب Raw کمتر از یک ماه پیش در آبی برند و ممکن است حتی شده انتقال به قرمز نام تجاری بعد از همه.

به گزارش روز پنج شنبه توسط WrestlingNews.شرکتیکی از نشریه به خوانندگان خال خال بود علی در WWE را SmackDown فهرست صفحه نشان می دهد که او ممکن است منتقل شده به نام تجاری فقط به عنوان بی سر و صدا به عنوان او ظاهرا معامله به خام. این خروجی بعد از به روز رسانی آن داستان اصلی با استناد به ناشناس WWE منبع که ادعا کرد که علی بود “هرگز رسما” خاموش SmackDown فهرست صفحه بر خلاف آنچه PWInsider گزارش شده بود در ماه گذشته.

اگر چه او شناخته شده نیست به رنج می برند از هر گونه صدمات علی است به نظر می رسد در WWE برنامه نویسی از اواخر سال گذشته به عنوان نشان داده شده در ProFightDB کشتی گیر صفحه. او در آخرین رقابت در حلقه در فوریه, شکست جلب Gulak در یک untelevised “dark match” در اسمک دان. بر اساس اخیر خود در رسانه های اجتماعی فعالیت سابق cruiserweight بخش standout به نظر می رسد به ماندن در شکل و در عین حال به ظاهر مطمئن شوید که او آماده است که WWE از او می پرسد برای بازگشت به تلویزیون است.

در سرب تا رسلمنیا 36علی بود به طور گسترده ای شایع بود که مرد پشت مرموز هکر حیله در اسمک دان, هر چند پس از آن گزارش ها نشان می دهد که چاد شیروانی — دیگر مورد استفاده قرارگرفته آبی با نام تجاری ستاره — ممکن است پیوستن به علی به عنوان نفر دوم بازی هکر. این شخصیت بازی یک نقش محوری در اوتیس و مندی رز عاشقانه, داستان, با یکی از فیلم های خود را کمک به افشای سونیا Deville به عنوان کسی که تا به حال ساخته شده اوتیس نگاه بد در تلاش خود را برای تحت تاثیر قرار دادن عشق خود را علاقه.

صرف نظر از هکر هویت خود را از زاویه دارای ظاهر شده است در قفسه قرار داده است در هفته های اخیر با هیچ پیگیری از سوی دیگر teases که اشاره شد در بر شخصیت مرموز ، به عنوان WrestlingNews.شرکت باورند علی (ع) بازگشت به اسمک دان ممکن است نشانه آن است که WWE خواهد بود و آوردن هکر در قسمت بعدی.

در حالی که آن را هنوز هم به دور از برخی که آیا علی است که در واقع هکر — و یا اینکه آیا WWE خواهد شد حتی دوباره خود زاویه —این شرکت شده است چیزهای تکان دادن به عنوان از اواخر سال, حرکت, چند, دیگر کشتی گیران از یک نام تجاری به دیگری برای داستان مقاصد. ماه گذشته Dolph Ziggler و رابرت Roode هر دو معامله از اسمک دان به خام در یک حرکت است که به کمک مجموعه ای Ziggler به عنوان رقیب بعدی به درو مک اینتایر به WWE Championship.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>