WWE شایعات: برخی از ستاره های بزرگ در حال بنا به گزارش ها در مورد گرفتن منتشر شد با توجه به خرید اینترنتی از Coronavirus

اگر چه WWE تصمیم گرفته است به فشار رو به جلو با رسلمنیا 36 و هفتگی خود در تلویزیون نشان می دهد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به مختل کردن فعالیت های در سراسر جهان یک گزارش جدید نشان می دهد که وجود دارد برخی از کشتی گیران در این شرکت است که انتظار یک موج منتشر شده پس از وقوع است و کنترل و کسب و کار به آرامی به حالت عادی برمی گرداند.

به عنوان توضیح داده شده در یک گزارش از WrestlingNews.شرکتWWE خط پایین ممکن است به شدت تحت تاثیر قرار با توجه به اقدامات احتیاطی از آن گرفته شده برای این سال مسابقات آخر هفته. بسیار شبیه به قسمت اخیر از دوشنبه شب Raw, Friday Night SmackDownو NXT, رسلمنیا 36 پخش خواهد شد از خالی عملکرد مرکز و با طرفداران در حضور, که بدان معنی است که شرکت نمی تواند کسب درآمد از فروش بلیط و کالا. این می تواند نتیجه در WWE از دست رفته درآمد پیش بینی و به طور بالقوه برش برخی از هزینه های.

صحبت به WrestlingNews.شرکت‘s Paul Davis ناشناس کشتی گیر WWE ابراز نگرانی های خود را در مورد امکان سری از استعداد های منتشر شده در برخی از نقطه در این سال اشاره کرد که کل کشتی صنعت از جمله محبوب شرکت رقیب همه نخبگان کشتی کج — متاثر از شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم بچه ها می دانند که آنها نمی تواند بستگی دارد همکاری خود را به عنوان خالص ایمنی زیرا آنها در حال رفتن را از طریق مسائل خود را با لغو نشان می دهد. این دشوار خواهد بود برای بسیاری از بچه ها و برای بسیاری از مردم در [کشتی کسب و کار] به طور کلی.”

آخرین بار WWE منتشر متعدد کشتی گیران در همان روز بود در ماه دسامبر 2019 زمانی که شرکت راه جدا با چهار ستاره — Sin Cara لوک هارپر (در حال حاضر شناخته شده به عنوان برودی لی در AEW) و Konnor و ویکتور معراج. در مورد دو گیران این حرکت ساخته شد برای کاهش هزینه ها بلکه چون آنها قبلا رفته مورد درخواست به اجازه رفتن توسط WWE.

همانطور که اشاره شد توسط دیویس کلی “احساس” در WWE اتاق قفل است که اصلی ترین رویداد و اواسط کارت استعدادها خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند شاغل بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه ارتقاء موسسات اقدامات کاهش هزینه در نور از این بیماری همه گیر را ضربه. با این حال او افزود که در پایین کارت به کشتی گیران که به ندرت مورد استفاده در تلویزیون و یا در خانه را نشان می دهد آنهایی که بیشتر نگران بالقوه گرفتن برش بعد از آن در سال.

بیشتر اظهار نظر در این موضوع دیویس نوشته است که “شکی” که گسترده تر طرفدار کشتی کسب و کار روبرو خواهد شد برخی از چالش های پس از coronavirus وضعیت تحت کنترل است. در حالی که محدودیت های مسافرتی در نهایت برداشته و اجتماعی فاصله دستورالعمل های آرام, در نتیجه اجازه می دهد کشتی کج تبلیغات برای اجرای رویدادها در مقابل طرفداران به طور معمول وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که برخی از آنها ممکن است مردد به شرکت در این نشان می دهد مانند آنها استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>