WWE شایعات: Roman Reigns حذف شده از Make-A-Wish, تصویری, گزارش سوخت حدس و گمان از شکاف با شرکت

تا کنون پس از پشتیبان گیری از دوست پسر سبزه خوابگاه برای رسلمنیا 36 بیش از نگرانی های ایمنی ناشی قبلی خود کشمکش با لوسمی رومن رینز شده است وجود ندارد و از WWE تلویزیون بدون قطعی بازگشت تاریخ فقط رتبهدهی نشده است. به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد یکی از WWE آخرین حرکت می کند نگرانی وجود دارد که ممکن است برخی از اصطکاک بین قهرمان سابق جهان و کارفرمای خود را به عنوان “سگ بزرگ” به نظر می رسد حذف شده از این شرکت Make-A-Wish تبلیغات.

با توجه به این هفته Wrestling Observer Newsletter (از طریق WrestlingNews.co), حاکم را شامل نمی شد در WWE جدیدترین Make-A-Wish تصویری با وجود این که چگونه این کلیپ به طور معمول از ویژگی های همه ی شرکت های پیشرو superstars اعطای آرزوها برای کودکان در سراسر جهان است. به عنوان اشاره به دوم انتشار حاکم بود “همیشه در جلو و مرکز” در WWE را ویدئوها برای این بنیاد در سال های اخیر است.

WrestlingNews.شرکت اضافه شده که WWE نیز به نظر می رسد به جای حاکم’ تصویر در آن Make-a-Wish آگهی ها با آن از جان سینا که اتفاق می افتد به این بنیاد را بالا wish granter در تمام دوران است. به این ترتیب خروجی اشاره کرد که به روز رسانی جدید بیشتر هدایت می شود گمانه زنی در مورد WWE و رئیس آن وینس مک ماهون “که دیوانه” در جمعه شب اسمک دان ستاره.

توسعه جدید می آید چند هفته پس از WWE منتشر شده آن جامعه تاثیر گزارش 2019 — اول-از-آن-نوع گزارش که مستند به ارتقاء و توسعه فعالیت ها از سال قبل است. هر Wrestling Inc., حاکم’ نام داشت که در این گزارش ذکر شده را باز نامه ای که در آن مک ماهون مورد بحث چگونه سوپراستار شده بود “تور بیمارستان ها در سراسر جهان” و بازدید از کودکان به عنوان بخشی از همکاری با لوسمی & لنفوم جامعه است.

با توجه به این که خود را به لوسمی در حالی که در حال حاضر در حال بهبودی بود به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن خود را, بنابراین قرار دادن او در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این رمان coronavirus حاکم’ انتخاب به خروج از رسلمنیا 36 رانده شد نگرانی های معتبر. عدم حضور خود را از تلویزیون و همچنین ادعا ممنوعیت ذکر نام او در WWE برنامه نویسی شده است همراه با هر داستان بر اساس توضیح حتی با براون Strowman جایگزین او در رسلمنیا 36 مسابقه در برابر گلدبرگ و شکست WWE Hall of Famer برای قهرمانی جهانی.

با وجود این قرار است زمزمه های در مورد حاکم داشتن یک رابطه تیره و تار با WWE در حال حاضر WrestlingNews.شرکت قبلا نوشت که grappler است که پشتیبانی از بسیاری از همکاران خود را که به اعتقاد او حق انتخاب به بازگشت از مسابقات 36. همچنین گزارش شده است که حاکم خواهد شد به احتمال زیاد دور “برای حداقل چند ماه” و که در آن روشن نیست چگونه مک ماهون احساس خود را در مورد تصمیم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>