WWE شایعه: جزئیات گزارش جدید چرا Rey Mysterio نشده امضا قرارداد جدید

با توجه به دیو ملتزر از کشتی ناظر رادیوبسیاری از عوامل باعث شده Rey Mysterio به امضای یک قرارداد جدید با WWE. جانباز مجری در حال حاضر عامل آزاد, اما, مذاکرات بین دو طرف در حال حاضر در حال انجام.

به عنوان مستند توسط Sportskeeda, اولین دلیلی برای نگه دارید تا پولی است. میستریو گزارش می خواهد افزایش پرداخت و نه حاضر به تکان دادن نیست. ترویج شده است کاهش هزینه ها در ماه های اخیر به دلیل عدم اطمینان اقتصادی مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. میستریو در حال حاضر در یک معامله بزرگ و مقامات ظاهرا مردد در مورد افزایش ارزش.

ستاره نیز نگران ظهر او پیشنهاد معامله جدید است. WWE می خواهد مجری برای تمدید اقامت خود را توسط پنج سال دیگر اما او تنها مایل به ارتکاب به یکی دیگر از 18 ماه. او ظاهرا در مجموعه مورد نظر خود را دریافت تصدی و همچنین به عنوان پرداخت را افزایش دهد. میستریو که در حال حاضر 45 سال پس شاید سن مقاطعه به تمایل خود را برای مدت زمان کوتاهتر.

آینده پسرش, Dominik نیز نقش مهمی در نگه دارید تا. میستریو می خواهد به مطمئن شوید که خود را عضو خانواده می شود ارائه قرارداد به عنوان به خوبی. افسانه ای luchador باز شده است در مورد تمایل خود را به رقابت در برابر Dominik پایین خط و مدیران شرکت نیز به نظر می رسد علاقه زیادی به داستان پتانسیل داشتن دو اجرا در فهرستی در همان زمان.

Rey Mysterio loses his eye.
  WWE

با وجود قادر به رسیدن به یک توافق ملتزر اعلام کرد که WWE و میستریو هنوز در شرایط خوب با هر یک از دیگر. انتظار می رود که آنها قادر خواهید بود برای مذاکره شرایط جدید به زودی. مقامات امیدوار بود که وضعیت پیچیده تا قبل از قوانین شدیدو عدم انجام این کار است چرا میستریو از دست داده و چشم خود را به عنوان بخشی از یک داستان در pay-per-view.

اگر میستریو نمی ماند او نوشته شده است از تلویزیون است. این شرکت نیز به پایان رسید زاویه در یک مبهم توجه داشته باشید به طوری که وجود دارد معتبر توضیح برای بازگشت او. اما اگر او را به یک شرکت دیگر اعتقاد به این است که او نمی خواهد فروش خود را از دست دادن بینایی داستان.

وینس مک ماهون است که ظاهرا نظارت بر روند شخصا نشان می دهد که آنها بسیار مشتاق داشتن افسانه اطراف چوب. Triple H معمولا دستگیره مذاکرات اما میستریو یک مورد خاص است. رئیس نیز بسیار با احتیاط از چشم انداز افسانه پریدن کشتی به همه نخبگان کشتی یا دیگر رقیب ارتقاء.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>