WWE شایعه: جزئیات جدید در NXT ستاره اخیر تصادف به اشتراک گذاشته شده توسط ‘کشتی کج, Inc’

یک گزارش جدید ارائه شده جزئیات جدید در مورد NXT سوپراستار شلوار مخمل کبریتی رویای تصادف روز جمعه که منجر به کشتی گیر شدن گرفته شده و به بیمارستان منتشر شد اما بعد از آن روز.

به گزارش روز سه شنبه توسط راج گیری از Wrestling Inc., حادثه اتفاق افتاده در حدود 4 بعد از ظهر روز جمعه زمانی که با رویای سقوط به ماشین دیگری پس از ناکامی در توقف پشت چراغ قرمز. اگر چه در آن بود اشاره کرد که راننده وسیله نقلیه دیگر صدمه دیده بود Giri را منابع نمی ارائه هر گونه جزئیات در شدت صدمات خود را.

به رویای 24 ساله استناد برای دریافت خود را به اتهام نقش در این حادثه هر چند او گزارش نمی خواهد نیاز به ایجاد یک دادگاه ظاهر. هیچ جزئیات دیگری بودند که در این گزارش ذکر شده و مشخص نیست که آیا او ممکن است یا نه ممکن است در صورت اقدام انضباطی از WWE با توجه به این حادثه است.

تصادف ماشین مشخص شده آخرین بحث مربوط رویا (با نام مستعار پاتریک کلارک جونیور در زندگی واقعی) که یکی از چندین کشتی گیران بودند که به تازگی متهم به سوء رفتار جنسی از طریق #SpeakingOut جنبش است. سابق NXT آمریکای شمالی قهرمان شده است استفاده می شود در سیاه و سفید و طلا با نام تجاری برنامه نویسی پس از فوق سری از اتهامات ساخته شده بود چند هفته پیش.

قبل از آن رویای از دست رفته یک عنوان مسابقه در برابر NXT, قهرمان, آدم کول در NXT TakeOver: در خانه خود در ژوئن 7, با مسابقه شرط حاکی از این است که او نمی خواهد بود قادر به ایجاد چالش دیگری برای این نام تجاری را به عنوان بالا به عنوان طولانی به عنوان کول قهرمان باقی می ماند.

Velveteen Dream celebrates after defeating EC3 at NXT TakeOver: Brooklyn IV.
  WWE

با توجه به WrestlingNews.شرکترویای متهم شده بود در ماه گذشته بودن “groomer و درنده کودک” به عنوان چند نفر جلو آمد در توییتر با تصاویری از نظر جنسی-شارژ مکالمات آنها — و یا افراد دیگر — تا به حال با او در حالی که آنها هنوز زیر سن قانونی. قبل از بالا اتهامات گزارش شده در مارس رویایی که تا به حال ظاهرا با ارسال یک عکس صریح به نوجوانان در محدوده سنی 15 تا 17. این NXT ستاره بعد ادعا کرد که خود را رسانه های اجتماعی هک شده بود هر چند یکی از شاکیان اشاره کرد که آنها نیز صحبت در گوشی با کسی که صدا مانند او بود و همان کد منطقه.

در حالی که جزئیات بیشتر در هفته گذشته تصادف ناشناخته باقی می ماند شایعه شده بود چرخش از قبل در مورد رویای آینده در WWE با توجه به متعدد اتهامات علیه او. قبل از سقوط WhatCulture گزارش داد که مت مردان پادکست توییتی در پنج شنبه شب که grappler روز در NXT ممکن است “شماره” با Fightful‘s شان راس ساپ پس از آن پاسخ که او شنیده ام برخی از “نه چندان فوق العاده اخبار” در مورد رویای است که هیچ ارتباطی با اتهامات سوء رفتار جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>