مردان مسابقه نردبان در روز یکشنبه پول در بانک pay-per-view ویژه یک نقطه که در آن Aleister سیاه و ری میستریو بودند پرتاب کردن سقف از WWE HQ توسط پادشاه کربین. در حالی که یک لحظه بود و انتظار می رود با توجه به ماهیت سینمایی از مطابقت آن نیز می توانست WWE راه نوشتن میستریو از تلویزیون است.

طرفدار کشتی ورق‘s رایان ساتن زمان به توییتر پس از این رویداد و اعلام کرد که WWE ممکن است با استفاده از این بازی برای کشتن میستریو ، جانباز سوپراستار آینده نامشخص است در زمان نوشتن این مقاله و او ممکن است در جاده ها از WWE. ساتن همچنین اشاره کرد که سیاه و سفید انتخاب شد تا به عنوان او می تواند در خط برای یک شخصیت را تغییر دهید.

به عنوان Inquisitr گزارش هفته گذشته میستریو قرارداد بنا به گزارش مجموعه به پایان می رسد در ماه سپتامبر. این قهرمان سابق جهان اعتقاد بر این است که مطرح قرارداد مذاکرات با این شرکت نشان می دهد که او علاقه مند به تمدید اقامت خود را, اما آن را ناشناخته اگر هر دو طرف برای رسیدن به توافق.

آن نیز باقی مانده است دیده می شود اگر WWE علاقه مند است در حفظ میستریو خدمات. این شرکت منتشر کرده است چندین ستاره و کارکنان به عنوان هزینه برش و اندازه گیری در هفته های اخیر. با خیلی اطمینان اقتصادی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر مقامات شرکت ممکن است مشتاق مذاکره قراردادهای جدید با ستاره های بزرگ.

آن را بعید است که WWE می خواهید به از دست دادن میستریو. او هنوز هم فعال در حلقه مجری و یک به شدت برجسته عضو دوشنبه شب Raw با نام تجاری. اخیر منتشر شده از کورت زاویه و Rusev ثابت کرد که هیچ ستاره موقعیت 100 درصد امن در حال حاضر.

شایعات مربوط به میستریو ترک این شرکت نیز باید گرفته با کمی نمک. همانطور که اشاره شد توسط Sportskeedaسابق قهرمان جهان می خواهد به بازی با پسرش Dominick قبل از او آویزان کردن ماسک خود را. Dominick در حال حاضر در حال آموزش برای تبدیل شدن به یک WWE superstar و میستریو ترک این شرکت می تواند با دخالت خود را پدر و پسر در نظر دارد.

باید میستریو ترک شرکت به عنوان آخرین شایعه نشان می دهد با این حال او خواهد شد که گزینه های به گریبان جاهای دیگر. AEW مقامات گزارش ابراز علاقه در آوردن جشن جانباز بریزید هشدار WWE است که یک شرکت دیگر استفاده خواهد او را به درستی اگر فرصت خود را ارائه.

قسمت های آینده دوشنبه شب Raw باید شفافیت بیشتری در میستریو آینده. اگر او به نظر می رسد در نمایش آن را بسیار محتمل است که این شرکت هنوز برنامه ای برای او در حال حرکت به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de