WWE شایعات: ‘دوشنبه شب Raw’ تیم می توان به تقسیم

در جدید ترین قسمت از دوشنبه شب Rawاین IIconics — Peyton رویس و بیلی کی — رو به مخالفت با هر یک از دیگر. این منجر به برخی از گمانه زنی که این دو مورد به راه جداگانه خود را, اما سابق NXT, قهرمان رئا ریپلی امیدوار است که اتفاق نمی افتد.

با توجه به ریپلی در مصاحبه با متروهر دو ستاره می تواند موفقیت آمیز ستاره ها خود به خود در صورتی که مسیر WWE تصمیم می گیرد به دنبال. اما او فکر می کند که آنها باید یک تیم برای زمان حال به کار می کنند به خوبی به عنوان یک واحد.

“من واقعا نمی همیشه می خواهید برای دیدن آنها را تقسیم کردن حتی اگر من می دانم که آنها می توانند انجام کارهای بزرگ خود به خود — I don’t wanna ببینید که! من فکر می کنم که آنها فوق العاده با هم و آنها فقط خنده دار است. مرد آنها خیلی در استرالیا زمانی که آنها در حلقه آن را به ارمغان می آورد شادی به من. این حلال و این مرا خیلی خوشحال می کند – و ما به این نیاز داریم.”

ریپلی در ادامه به تماس کی و رویس “خنده دار” این ادعا که خود را از بلندی و انرژی بسیار استرالیا. ریپلی نیز استرالیا سوپراستار پس از آن تعجب آور به یاد بگیرند که او یک فن از antics خود را و می داند آنچه که آنها در حال تلاش برای به انجام رساندن با حیله. در WWE, اما, تیم شناخته شده اند به تقسیم زمانی که آنها به نظر می رسد بهتر است به عنوان یک جفت.

این اختلاف بین IIconics ناشی از آنها شکست برای به دست آوردن یک فرصت را در الکسا سعادت و نیکی صلیب’ تگ تیم شد. تیم رد صلاحیت شد پس از رویس حمله سعادت در گوشه ای از حلقه. در حالی که رویس پذیرفته سرزنش خود را برای از دست دادن را متوقف نمی شود شریک زندگی خود را از آن زمان که قطراتش ،

آن باقی مانده است دیده می شود اگر WWE تقسیم خواهد شد تا استرالیا تگ تیم. اما با توجه به اینکه زنان تگ تیم را بدست آورد ندارد مقدار زیادی از تاسیس تیم در حال حاضر این امکان وجود دارد که رویس و کی قرار داده خواهد شد تفاوت های خود را کنار گذاشته است. در این بخش تلاش کرده است برای به دست آوردن هر حرکت پس از آن به ثمر رسید در سال 2018 و تقسیم یکی از چند تیم باقی مانده است یک حرکت مخاطره آمیز.

رویس و کی به عمل بازگشت دو هفته پیش پس از شش ماه غیبت از تلویزیون است. این تیم بود که بنا به گزارش ها وجود ندارد و به دلیل WWE تیم خلاق بود و بنا به گزارش ها دوباره شخصیت خود را. در حالی که خود حیله نبوده است, تغییر یافته پس از بازگشت آنها به عمل شاید طرح این است که آنها را تبدیل به تک ستاره ها با تیم جدا بودن کاتالیزور داستان برای معرفی شخصیت های جدید خود را پایین خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>