WWE شایعات: ‘دوشنبه شب Raw’ ستاره بنا به گزارش مجموعه به نوبه خود Heel, گزارش ادعا می کند

قبل از او بیرون کشیده شد از مردان پول در بانک مطابقت در pay-per-view به همین نام با توجه به داستان صدمه خدمه آپولو بود که با بهره گیری از زمان های تلویزیونی از او بدست کرده بود در ماه گذشته به ظاهر شدن مجدد پس از فشار قابل توجهی در پایین کارت ، در حالی که روشن نیست که در آن زمان چه می تواند آینده را برای او هنگامی که او بازگشت به دوشنبه شب Raw اقدام یک گزارش جدید نشان می دهد که WWE قصد دارد به نوبه خود دیرین babyface پاشنه برای اولین بار از او پیوست و این شرکت در سال 2014.

در یک گزارش منتشر شده در یکشنبه, WrestlingNews.شرکت‘s پل دیویس اشاره کرد که هر یک در پشت صحنه منبع خدمه بدست تلویزیون بیشتر زمان به تازگی با توجه به تلاش های مکرر برای متقاعد کردن WWE رئیس وینس مک ماهون به او بهتر فشار. خودی افزود که این طرح نهایی شده است برای خدمه به رزرو به عنوان یک پاشنه, به عنوان او ظاهرا با توجه به نوبه خود در چاد شیروانی در اسمک دان قبل از او رفت و برگشت به خام.

دیویس بیشتر خود را ذکر منبع در داخل و اضافه کرد که وجود داشته است قصد دارد به کتاب Montel Vontavious Porter (معروف به MVP) — همان کشتی گیر که خدمه را شکست داد و به واجد شرایط برای مردان پول در بانک مطابقت — به عنوان مدیر یک پایدار است.

در حالی که مشخص نیست که آیا خدمه نیز در این شایعه برنامه WrestlingNews.شرکت نویسنده اظهار داشت که آن را “معنی” اگر او و دیگر underused کشتی گیران گنجانده شده در این جناح جدید با جانباز MVP قانع کننده آنها را می توان آنها را بزرگتر ستاره اگر آنها به دنبال مشاوره خود را.

همچنین ذکر شده توسط دیویس شد و ممکن است تاثیر خام , مدیر اجرایی, Paul Heyman در مک ماهون. خدمه همراه با امثال Cedric الکساندر و گلوله کمانه دار زدن یکی از چندین ستاره در رنگ قرمز برند که به نظر می رسید به از دست دادن حمایت با WWE رئیس قبل از قرار گرفتن در معرض بیشتر در هفته های اخیر.

“به نظر می رسد مانند [مک ماهون] متقاعد شده به آنها فرصت دیگری با خدمه در خط برای بزرگترین فشار پس از حرکت اصلی فهرست.”

پشتیبانی به صورت بالقوه خدمه پاشنه روشن است که هیچ چیز جدید به عنوان Bleacher Report نوشت: مدت کوتاهی پس از رسلمنیا 36 ماه گذشته که 32 ساله است مناسب برای یک شرور از نقش فعلی خود را به عنوان یک “لبخند قهرمان” که اغلب از دست می دهد با وجود بهترین تلاش خود را. انتشار نیز پیشنهاد یک تیم با MVP که میکروفون مهارت است که خدمه ظاهرا فاقد و همچنین به عنوان یک گذشته داستان که در آن او ناموفق در جذب درو مک اینتایر و لبه به عنوان مشتریان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>