وقتی که می آید زمان برای یک نمایش بزرگ در عربستان سعودی WWE در حال رفتن به قرار دادن در هیچ چیز با بهترین و با بزرگترین نامها. گلدبرگ تایید شده است برای WWE سوپر مرحله نهایی مسابقات در اواخر این ماه به عنوان او را به چالش بری “شیطان” وایات برای قهرمانی جهانی. با یک Hall of Famer مانند گلدبرگ ظاهر می شود شایعات در حال چرخش است که او را در واقع به عنوان برنده, اما آن را می تواند خسروانه ظروف سرباز یا مسافر تا WWE قصد دارد تا رسلمنیا 36.

آخرین بار گلدبرگ تا به حال یک مسابقه در یک رویداد در عربستان سعودی او به پایان رسید تا درد و رنج آسیب در نیمه راه از طریق کشمکش است. این باعث شد که بازی برای آمدن به جای درهم و برهم و از دست دادن خود را به آندرتیکر شده است به شدت انتقاد پس از آن صورت گرفت در تابستان گذشته.

در حالی که گلدبرگ را دریافت پیروزی خود را در SummerSlam با شکست Dolph Ziggler می WWE واقعا باید او را از دست بدهند دوباره در “پادشاهی?” سپس دوباره آنها را به عنوان از بری وایات این نزدیک به رسلمنیا 36 زمانی که او شده است تمرکز اصلی برای ماه ؟

با توجه به کشتی ناظر رادیوو از راه بیرون رینگ اخبارWWE در واقع ممکن است در اجرا با عنوان تغییر در سوپر مرحله نهایی مسابقات. این می تواند انجام شود برای حفظ گلدبرگ محافظت ویژه از آن او نخواهد بود اگر او را از دست دادن هر زمان آنها او را در یک pay-per-view.

Bray Wyatt and Goldberg will face off at "Super ShowDown."
  WWE

از سوی دیگر WWE ساختمان شده است تا “شیطان” را به عنوان یک توقف هیولا برای ماه می باشد. او را نابود Daniel Bryan, ست رولینز و تعدادی از دیگران است اما او شایسته بودن در یکی از مسابقات در بزرگترین رویداد کل سال ؟

به عنوان این زمان برنامه ریزی برای رسلمنیا 36 خواهد بود که بری وایات دفاع از WWE جهانی قهرمانی در برابر رومن رینز. البته وینس مک ماهون همیشه می توانید ذهن خود را تغییر دهید و در جهت دیگر اما در حال حاضر این طرح را شامل نمی شود گلدبرگ.

یکی از راه های که ترویج می توانید نوع در اطراف این است که برای گلدبرگ را به نفع خود در مرحله نهایی مسابقات سوپر با رد صلاحیت. آن را ایده آل پایان دادن به بازی اما آن را به او بدهد برنده محافظت از او را تا حدی حفظ قهرمانی در اطراف کمر از وایات.

این کاملا یک معضل است که WWE قرار داده است خود را در, اما بدیهی است که آنها چیزی برنامه ریزی شده برای آن همه کار کردن. گلدبرگ در حال آمدن است برای یک عنوان مسابقه در برابر بری وایات در مرحله نهایی مسابقات سوپرو بدون هر گونه شک و تردید. شایعات او احتمالا برنده این عنوان که پرتاب عمده آچار به کار می کند که در حال حاضر در محل برای رسلمنیا 36.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im