WWE شایعات: اینجا چرا Shayna Baszler برنده ‘حذف مجلسی,’ رویداد اصلی در هر ‘WrestlingNews.شرکت’

با وجود های اخیر شایعات نشان می دهد که WWE رئیس وینس مک ماهون نبود تحت تاثیر قرار با Shayna Baszler اولین مسابقه در دوشنبه شب Rawاین ترجمه اشتباه بود رزرو به عنوان انتظار می رود در Elimination Chamberدر این بازی تمام زنان دیگر در این pay-per-view اصلی رویداد. به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد این شرکت به پیروزی زیرا که آنچه طرفداران عمدتا پیش بینی شده عمدتا با تشکر خام , مدیر اجرایی, Paul Heyman گرفتن راه خود را از نظر ورودی های خلاق.

با توجه به یک گزارش از WrestlingNews.شرکت است که با ذکر یک منبع داخلی اکثر افراد پشت صحنه احساس کردم که طرفداران — به خصوص کسانی که در حال مشاهده در صفحه اصلی در حال حاضر انتظار می رود Baszler را به نفع خود, بنابراین راه او را تا برای یک مسابقه در برابر بکی لینچ به صورت خام زنان قهرمانی در رسلمنیا 36. با این در ذهن او بنا به گزارش رزرو به عنوان یک “هیولا پاشنه,” تأمین راه خود را از طریق زنان Elimination Chamber match و از بین بردن دیگر پنج رقبا — سارا لوگان روبی Riott, Liv مورگان ناتالیا و Asuka — با Kirifuda کلاچ تسلیم به عنوان recapped توسط Cageside صندلی.

همانطور که بیشتر اشاره Heyman است “بسیار بالا” در Baszler به عنوان یکی از WWE است و آینده زن کشتی گیران حتی با مک ماهون گفته شک که آیا او است آنچه در آن طول می کشد به تیتر رسلمنیا. این آمد و او را برداشت تا یک پیروزی بیش از Kairi عاقل در هفته گذشته خاممارک او را کشتی کچ در قرمز نام تجاری گل سرسبد نشان می دهد.

همانطور که بیش از آخر هفته توسط Inquisitr, Baszler به نظر می رسد که توجه مک ماهون را آشکار شک و تردید در مورد توانایی خود را برای انجام در WWE بزرگترین رویداد سال است. در یک پست توییتر سابق MMA fighter تاکید کرد که او “نمی مراقبت” اگر او در بر داشت که کسی باور نمی کند او به عنوان او هنوز هم می تواند ضرب و شتم مخالفان خود را بدون در نظر گرفتن آنچه مردم می گویند. این دیدگاه با این حال به نظر می رسد هدف از طرفداران که ممکن است به طور مشابه شک او در رسانه های اجتماعی.

قبلا مک ماهون بود ظاهرا “به ضرب گلوله” Heyman ایده به کتاب سی ام پانک در یک مد مشابه هر چند با نتایج حاصل از حذف مجلسی PPV در این کتاب به نظر می رسد مانند WWE, رئیس, عنوان مدیر اجرایی ورودی این زمان در اطراف.

با Baszler در حال حاضر تایید کرد که لینچ حریف در رسلمنیا 36بسیاری از رقابت خود را ممکن است با تمرکز بر گذشته خود را در حلقه تاریخچه. در حالی که Bleacher Report اشاره کرد که هر دو نفر درگیر در یک مسابقه تهدید سه گانه در سال گذشته Survivor Series که همچنین برجسته Bayley خروجی اشاره کرد که Baszler نیز می تواند انگیزه چگونه لینچ برنده خام زنان قهرمانی در وهله اول — با سنجاق کردن خود در زندگی واقعی دوست روندا راسی در رویداد اصلی رسلمنیا 35.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>