WWE شایعات: در اینجا است که ممکن است جایگزین رومن رینز در رسلمنیا 36′ عنوان مطابقت با هر دیو ملتزر

با توجه به نگرانی در مورد به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن رومن رینز دیگر نمی خواهد رو گلدبرگ برای جهانی قهرمانی در رسلمنیا 36. اگر آخرین شایعات در حال به باور دیرین فن های مورد علاقه — سابق بین قاره ای قهرمان براون Strowman — ممکن است پله به جای “سگ بزرگ” در آنچه بسیاری انتظار داشتند به اوج لحظه به عنوان Friday Night SmackDown‘s top star.

به عنوان اولین گزارش Pro Wrestling ورق در پنجشنبه منابع آشنا با این وضعیت نشان داد که حاکم خواهد شد و دیگر توان رقابت در مسابقات 36اشاره کرد که 34 ساله دیگر احساس راحت کشتی کج در WWE عملکرد مرکز. این همانطور که اشاره شد چون گذشته خود را به لوسمی نبرد تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را, بنابراین قرار دادن او در معرض خطر بیشتری از ابتلا به کوروناویروس. در حالی که هیچ نام های ذکر شده در این گزارش خروجی اضافه شده است که حاکم خواهد بود جایگزین او در مسابقه قهرمانی جهانی در برابر گلدبرگ با WWE تجلیل درخواست خود را به جلو و آینده نشان می دهد.

در به روز رسانی بعدی در وضعیت WrestlingNews.شرکت نوشت که دیرین ورزش رزمی روزنامه نگار دیو ملتزر در زمان به کشتی ناظر انجمن ها که در آن او گفت که او شنیده براون Strowman خواهد شد به جای حاکم به عنوان گلدبرگ رسلمنیا 36 حریف. همانطور که بیشتر اشاره کرد, این مراسم بود, بنا به گزارش ضبط شده در روز چهارشنبه و پنج شنبه و جلوتر از آن برنامه ریزی شده در مارس 4 و 5 airdates در WWE Network اما اخلال گران بود و در عین حال به نشت در زمان نوشتن.

“اگر که مورد سپس آن را به احتمال زیاد به معنی زاویه خواهد بازی را در اسمک دان به توضیح تغییر” نشریه اضافه شده است. “SmackDown ضبط شد در اوایل این هفته در عملکرد مرکز. این همچنین بدان معنی است که Strowman می تواند راه رفتن از مسابقات به عنوان جدید جهانی قهرمان است.”

اگر Strowman می کند و در نهایت ضرب و شتم گلدبرگ برای, جهانی, قهرمانی, این علامت دوم خود را اجرا کنید به عنوان یک تک آهنگ قهرمان و اولین عنوان قهرمانی جهان سلطنت پس از چند تلاش ناموفق در سال های اخیر است. این شامل یک مسابقه در برابر حاکم در Hell in a Cell pay-per-view در سال 2018 است که قطع شد با بازگشت براک Lesnar و در نهایت اعلام کرد هیچ مسابقه با توجه به سابق سنگین وزن UFC قهرمان حملات در هر دو مردان است.

جالب Strowman را شایعه انتخاب به عنوان حاکم’ رسلمنیا جایگزینی می آید حدود یک هفته پس از او ساخته شده است برخی از نظرات بحث برانگیز در رسانه های اجتماعی مورد مستقل کشتی گیران که قادر به ایجاد پول با توجه به چگونه coronavirus همه گیر است منجر به لغو نشان می دهد. در حالی که او به ظاهر احساس کردند که این نوازندگان باید پاسخگویی را برای خود موقعیت او نیز روشن در یک پس از آن صدای جیر جیر که او بیش از حد پرداخت نمی کند توسط WWE زمانی که او قادر نیست در کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>