WWE شایعات: در اینجا دلیل واقعی برای بازگشت به تلویزیون در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کسب و کار های متعدد هنوز هم بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس اما WWE بازگشت است به صورت زنده از تلویزیون در این هفته با هر سه مارک گرفتن در حلقه. امشب قسمت از دوشنبه شب Raw خواهد بود که اولین نمایش زنده از این شرکت در یک ماه و شایعه است که تعهدات قراردادی هستند و آنچه که منجر به این شرکت در حال حرکت گذشته از پیش ضبط شده را نشان می دهد.

این هفته قسمت از خام, NXTو جمعه شب اسمک دان همه رفتن به هوا زندگی می کنند از WWE عملکرد مرکز در اورلاندو ، ستاره پرواز در طول تعطیلات آخر هفته و وجود دارد خواهد بود برای فراموش قطعات خود را به عنوان معمول است اما وجود خواهد داشت بسیار ناچیز کارکنان در بقیه ساختمان است.

با توجه به کشتی ناظر رادیواز طریق کشتی, Inc., WWE بازگشت است به صورت زنده از تلویزیون با توجه به قرارداد خود با NBCUniversal و روباه. این تصمیم به بازگشت به پخش زنده بود تماس ساخته شده توسط وینس مک ماهون در اواخر این جمعه گذشته و آن همه چیز تغییر کرده است که WWE به حال در جای رفتن به جلو.

اولیه طرح برای WWE را در superstars به نوار چند هفته از آن سه اصلی را نشان می دهد همراه با رویداد اصلی و 205 زندگی می کنند. پس از چند روز از مداخله, superstars قرار بود به بازگشت به خانه تا زمانی که آنها دیگر مورد نیاز است. کسانی که برنامه های پرتاب شده است را با توجه به برنامه های زنده تلویزیونی برنامه بازگشت به حالت عادی به جز برای سفر.

Big Show drops Drew McIntyre in the ring.
  WWE

کشتی ناظر گزارش شده است که WWE قرارداد را با NBCU و روباه دولت است که آنها باید زنده نشان می دهد برای 49 ماه از سال است. حتی اگر این بیماری همه گیر است که یک وضعیت منحصر به فرد, WWE است که مایل نیست یک مشکل برای توسعه با شرکای خود است که منجر به مک ماهون برقراری تماس به صورت زنده تلویزیون بازگشت.

همچنین حدس و گمان است که مک ماهون احساس بازگشت به تلویزیون در حال حاضر کمک خواهد کرد که او را به یک پرش رقابت جوایز مانند همه نخبگان کشتی. AEW در حال حاضر ضبط به اندازه کافی نشان می دهد از طریق وسط ممکن است و نه بازگشت به هوا زندگی دوباره برای حداقل یک ماه.

WWE تایید کرده است خود را برای اولین بار آزمون مثبت از coronavirus در هفته گذشته و آنها را آگاه از دستورالعمل ها که هنوز هم در محل. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrدقیق یادداشت بیرون رفت و به همه ستاره و کارکنان را به اطلاع آنها از روش های ایمنی و چگونه دوست پسر سبزه خوابگاه برگزار خواهد شد.

هیچ گزارش آمده است که هر دو شبکه علنا نشان داد موضوع را با WWE و نداشتن تلویزیون زندگی می کنند اما وینس مک ماهون است که هیچ شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>