WWE شایعات: Hall Of Famer بنا به گزارش منتشر شده پس از تقریبا چهار دهه با شرکت

گذشته از همه نام آشنا که در میان کارکنان WWE منتشر شده در مارس 15 با توجه به کروناویروس مربوط به کاهش بودجه به نظر می رسد که یکی دیرین پشت صحنه عماد — تولید کننده جرالد Brisco — نیز اجازه رفتن توسط این شرکت در حدود همان زمان.

در یک گزارش منتشر شده در دوشنبه F4WOnline.comدیو ملتزر نوشت که 73 سال Brisco بود در میان افرادی که آزاد شدند نزدیک به دو هفته پیش توسط WWE به پایان روی لئامت دادن با این شرکت آغاز شده است که راه بازگشت در سال 1984. روی لئامت دادن این عنوان در ادامه توضیح داد: از زمانی آغاز شد که Brisco و برادر بزرگتر خود جک شد در میان “چهره های کلیدی” که به اعتقاد بسیاری از گرجستان, مسابقات قهرمانی کشتی سهامداران به طور مخفیانه به فروش سهام خود به WWE رئیس وینس مک ماهون.

“حرکت به مک ماهون هر دو کشتی اسلات هم در TBS در 1984-85 معنی در طول یک دوره کلیدی در تاریخ او کنترل هر بسیار دارای امتیاز ملی کابل حافظه” ملتزر اضافه شده است.

پس از مدت طولانی در حلقه حرفه ای است که به طول انجامید تا اوایل 1980s Brisco شد یکی از مک ماهون را “مورد اعتماد ترین” مشاوران عمدتا به کار به عنوان یک پشت صحنه تولید کننده و استعدادهای درخشان طلایه دار. با مک ماهون بازی بد در هوا شکل قدرت در WWE نگرش دوران در اواخر 1990s Brisco همراه با همکار Hall of Famer Pat Patterson, بازی های برگزار شده کلید روی صفحه نقش به عنوان “Stooges,” گاهی اوقات در نظر گرفتن بخشی در مسابقات اما بیشتر به کمک “آقای مک ماهون” شخصیت خود را غیر مستقیم طرح.

Gerald Brisco (L) shakes hands with fellow 'Stooge' Pat Patterson (R).
جرالد Brisco (L) با همکار WWE Hall of Famer Pat Patterson. WWE

اگر چه این عوامل به معمول خود بازگشت, پشت صحنه, نقش در شروع قرن 21 هر دو Brisco و پترسون بازگشت و در مناسبت برای حضور در تلویزیون در سال است که به دنبال. اخیرا دو سالن Famers نوبت در زمان برگزاری 24/7 قهرمانی در تابستان گذشته “Raw Reunion” قسمت از دوشنبه شب Rawبا Brisco فراموش نشدنی برنده شدن در این عنوان از پترسون قبل از او به سرعت آن را از دست داده به سابق WWE Divas Champion Kelly Kelly.

به عنوان یک استعداد طلایه دار Brisco مسئول کشف آینده WWE Champion Brock Lesnar زمانی که او هنوز یک تازه وارد در دانشگاه مینه سوتا در نتیجه آماده شدن او را برای تبدیل شدن به موفق طرفدار کشتی حرفه ای است. با توجه به ملتزر سابق ایالتی اوکلاهما کشتی افسانه ای نیز نقش مهمی در متقاعد کردن تعدادی دیگر از بالا, از کشتی گیران به ثبت نام با ارتقاء.

در گزارش خود ملتزر اشاره نکرد هر بیشتر جزئیات در شرایطی پشت و یا زمان Brisco انتشار. اما به عنوان کشتی, Inc. اشاره کرد Brisco در زمان به توییتر در مارس 15 برای ابراز همدردی خود را برای همه کارکنان که اجازه رفتن در آن روز. این نشریه همچنین یکی دیگر از صدای او ارسال شده در مارس 19, جایی که او توصیه می شود کشتی گیران به استفاده از وقت خود را در قرنطینه به مطالعه ویدئوها از “نوابغ” کار بر روی بهبود مهارت های تبلیغی خود و ماندن در شکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>